Названа нова дата виходу фінального сезону «Ігри престолів»

22:48 13.11.2018

В кінці серпня керівник з візуальних ефектів каналу HBO Джо Бауер повідомив, що восьмий сезон популярного фентезі-серіалу « Гра престолів » вийде в ефір не раніше наступного літа , Тому що тільки в травні робота над спецефектами буде закінчена. Але, як видно, творці серіалу зглянулася над фанатами, тому що сьогодні телеканал HBO повідомив на офіційній сторінці серіалу в Twitter, що перша серія фінального сезону вийде на екрани вже в квітні 2019 року.

«Кожна битва. Кожне зрада. Кожен ризик. Кожна бійка. Кожна жертва. Кожна смерть. Все заради трону », - йдеться у підписі до опублікованого в мікроблозі ролику. У невеликій відеозапису також показані кадри з попередніх сезонів серіалу і кілька секунд з восьмого, самого останнього.

Названа нова дата виходу фінального сезону «Ігри престолів»

Точна дата виходу нових серій поки не повідомляється, але вже точно відомо, що в фінальному сезоні буде всього шість епізодів. Перший стартує в Вінтрефелле, куди разом зі своєю армією прибуде Дейенеріс Таргаріен, роль якої блискуче виконала Емілія Кларк . Ця сцена стане відсиланням до найпершої серії, коли Старков відвідав король Роберт. Додамо, що на зйомки останнього сезону творці «Ігри престолів» витратили понад 100 мільйонів доларів. Серіал став найуспішнішим проектом в історії телеканалу HBO, обігнавши за рейтингами « клан Сопрано ».

Раніше повідомлялося, що «Гра престолів» в 2020 році збирається претендувати на премію «Еммі», пропустивши наступний нагородний сезон. Але для цього велика частина епізодів повинна вийти в ефір в травні або червні 2019 року. В цьому році серіал став тріумфатором найпрестижнішої премії, завоювавши сім статуеток в категоріях «Візуальні ефекти», «Грім», «Постановка трюків», «Краще зведення звуку», «Робота художника-постановника», «Дизайн костюмів» і «Краща музика».

Кадр із серіалу «Гра престолів»

В кінці вересня телекомпанія HBO заявила, що збирається перетворити знімальний майданчик кіносаги в туристичний об'єкт . Зокрема, в Чорному замку в Північній Ірландії буде відкрито парк атракціонів. Для відвідувачів також будуть відкриті Вінтерфелл, родовий замок Старков і палац в Королівській гавані. На місці декорацій запрацює музей, де можна буде побачити своїми очима костюми, зброю і реквізит з улюбленого серіалу. Крім того, туристів чекає інтерактивна експозиція з великою кількістю цифрового передового контенту, і кожен зможе не тільки зануритися в атмосферу «Ігри престолів», а й відчути себе одним з героїв кіноепопеї. До слова, знімальні декорації, збудовані в Хорватії, - частина Королівської гавані - вже відкриті для відвідувачів. Відкриття туристичних об'єктів в Північній Ірландії заплановано на 2019 рік.

Відкриття туристичних об'єктів в Північній Ірландії заплановано на 2019 рік

Кадр із серіалу «Гра престолів»