Як вибрати і купити проектор мультимедійний для дому та офісу в інтернет-магазині ОФІСМАГ. На нашому сайті ви знайдете: кращі ціни, дешеву доставку, недорогий товар.

1. Переваги проектора для будинку
  2. Складний чи вибір проектора для офісу
  3. Пристрої з 3D ефектом

Зазвичай вибір проектора визначається областю його застосування Зазвичай вибір проектора визначається областю його застосування. Найбільш часто мультимедійні пристрої використовують в процесі проведення лекцій та презентацій, в комерційних, освітніх цілях, а також для домашнього перегляду кінофільмів, відеороликів.

Переваги проектора для будинку

Якщо ви віддаєте перевагу насолоджуватися новинками кіно в комфортних умовах будинку, рано чи пізно зіткнетеся з вибором проектора для домашнього кінотеатру. Серед ключових переваг сучасного обладнання не можна не відзначити:

• істотне збільшення площі перегляду, яка обмежується лише межами виділеної під розміщення екрану стіни;
  • чудову якість передачі акустичних і колірних ефектів без сторонніх перешкод;
  • відсутність зорового дискомфорту і ефект знаходження в залі кінотеатру.

Складний чи вибір проектора для офісу

Устаткування для домашнього кінокомплексу має забезпечувати отримання якісного зображення. Вибираючи оптичні прилади, звертайте увагу на наступні параметри:

• яскравість. Чим вона вища, тим більше число люменів (одиниць виміру яскравості) зазначено на приладі і тим дорожче пристрій при інших рівних умовах;
  • контрастність, дозвіл. Чим вище ці показники, тим чіткіше зображення;
  • проекційне відстань. Для домашнього використання рекомендується купувати короткофокусні або ультракороткофокусние проектори, які встановлюють на відстані до 2,5 м від екрану;
  • простота експлуатації. Ідеально, коли пристрій для домашнього застосування просто включається і має функції автоматичної настройки параметрів зображення.

Лампи і якісні характеристики зображення

Щоб отримати картинку ідеальної якості, варто взяти до уваги якість ламп, які є джерелом світла. якщо мова

йде про вибір домашнього проектора, зверніть увагу на пристрої зі світлодіодними LED-лампами. Вони забезпечують чудову яскравість, довго працюють при сверхумеренном споживанні електроенергії.

У більш дорогих моделях використовують комбіновані світлові джерела в поєднанні з масивом лазерів.

Пристрої з 3D ефектом

До сучасної проєкторной техніки пред'являються підвищені вимоги. Кожен користувач бажає бачити задовольняє за всіма параметрами і дає масу нових можливостей пристрій. Перегляд фільмів у 3D-режимі - не виняток.

Коли мова йде про вибір проектора для офісу, можливість переглядати фільми в 3D-форматі не так важлива. Якщо ви підбираєте пристрій для домашнього використання, зверніть увагу на маркування приладу. Позначення Full hd 3d свідчить про те, що він підтримує об'ємний формат зображень.

В онлайн-каталозі officemag.ru представлений широкий вибір проекторів і комплектуючих до них для дому та офісу, навчальних класів. Тут ви зможете підібрати і придбати продукцію ACER (Ейсер), Epson (Епсон), OPTOMA (оптом) та інших відомих брендів.

підібрати