Викладачі школи архітектурного дизайну навчального центру Успіх Київ

Викладачі - професійні дизайнери-практики, які мають спеціальну освіту і досвід практичної роботи, дозволяють відкрити в студентах творчий потенціал і реалізувати свої можливості в професії дизайнера.

У Вас є унікальна можливість вибрати свого викладача і записатися саме до нього на курс навчання!

Коробченко Юлія Андріївна

викладач курсу архітектурного дизайну в Києві, курсу інтер'єру. 2 вищі освіти. У 1999р. закінчила Київський національний університет дизайну зі ступенем магістра, відзначена червоним дипломом. У 2002 році захистила дисертацію і отримала ступінь кандидата технічних наук. З 1999 року працює в архітектурно-будівельних компаніях дизайнером інтер'єру. Розробляє проекти приватних будинків в Києві і Київській області. Педагогічною діяльністю займається з 1998 року. Викладає курс "Дизайн інтер'єру" в київських ВНЗ і навчальному центрі "Успіх".

Викладає курс Дизайн інтер'єру в київських ВНЗ і навчальному центрі Успіх

Оверченко Тамара Михайлівна

викладач курсу Ландшафтний дизайн. Освіта вища. (Львівський лісотехнічний інститут, спеціальність "Озеленення населених місць"). Ландшафтний дизайнер - 18 років. Основне місце роботи - "Комунальне підприємство по догляду за зеленими насадженнями" Голосіївського району м.Києва. Професійний досвід:

• організація і проведення всіх видів сезонних робіт по догляду за зеленими насадженнями Голосіївського парку;
  • ландшафтне проектування об'єктів різного призначення;
  • участь в проведенні капітальної реконструкції Голосіївського парку

Студенти Тамари Михайлівни беруть участь в міських конкурсах з озеленення нашого міста. Роботи наших випускників розміщують в журналах. Тамара нагороджена Подякою за сприяння в проведенні конкурсу проектів ландшафтного дизайну «Квітуча Диво» . Наша випускниця нагороджена Срібною медаллю за свій проект .

Наша випускниця   нагороджена Срібною медаллю за свій проект

Баженова Ольга

викладач курсу архітектурного дизайну в Києві, курсу інтер'єру. Архітектор-дизайнер-художник-викладач. У 2002 р - Академія образотворчих мистецтв, факультет Архітектури, спеціальність архітектор-художник. 2002-2005рр Аспірантура Академії образотворчих мистецтв і архітектури. Досвід роботи в дизайнерських і архітектурно-будівельних компаніях. Реалізовані проекти:

котеджі:
  • Пуща Озерна з розробкою інтер'єру;
  • по вул. Привітне з розробкою інтер'єру;
  • дачний будинок в Боярці з розробкою інтер'єру та ін. приватні будинки. квартири:
  • в м.Києві приватні квартири по вул. Єреванській, пр.Перемоги, ул.Княжий Затон.
  • Громадські інтер'єри:
  • Магазин дитячого одягу по вул.Червоноармійській
  • офіс на Бессарабці.

Червоноармійській   офіс на Бессарабці

Оксана Боуш

автор і викладач курсу "Фен-шуй" з 2006 року. Провідний дизайнер власній студії "Ба-гуа". Спеціальна освіта: "Інститут дизайну України" - фен-шуй в дизайн-проектуванні. Уважне ставлення до слухачів, любов до свого предмета робить навчання цікавим і пізнавальним. Реалізовані проекти:

Дизайнерське і авторське оформлення різних приміщень:
  • будинок мод вул. Героїв Сталінграда
  • приватний готель в м Прага
  • салони краси вул. Сагайдак і Ігорівская
  • нотаріальні контори вул. Бердичівська, Почайніньска
  • експо-місця для салонів краси та ін. на виставках в Експо-плаза вул. Салютна Індивідуальний дизайн і дизайн-проектування:
  • приватні будинки м.Ірпінь, Білогородка, Києво-святош. р-н, вул. Верболозна
  • приватні квартири
  • Створення фен-шуй композицій то участь на виставках-продажах

Булгакова Тетяна Володимирівна

викладач курсу «Дизайн інтер'єру», працює в УЦ «Успіх» з 2007 року. Освіта: Українська Академія мистецтв, факультет Архітектура, аспірантура НДІТІАМ. Член Спілки дизайнерів з 2006р, старший викладач кафедри дизайну інтер'єру та меблів КНУТД. Практикуючий дизайнер-архітектор. Досвід роботи дизайнером більше 15 років, викладачем курсу «Дизайн інтер'єру» 12 років. Переможець конкурсу «Офіс в стилі« hi-tech », проведеного компанією« Екран_Акрос »в 2000р. Автор безлічі реалізованих проектів житлових і громадських інтер'єрів. Одні з них: проект реконструкції інтер'єрів готелю «Дніпро» в Києві (на сьогодні реалізовані холи 1-го поверху і бар «Панорама», 12 поверх); інтер'єр особняка в Кончі-Заспі на 1000 м2, офіс компанії «Авантаж7», зал ресторану «Урарту». викладач курсу «Дизайн інтер'єру», працює в УЦ «Успіх» з 2007 року

Казимиренко Тетяна Владиленівна

викладач курсів «Текстильний дизайн», «Крій та пошиття штор», «Петриківський розпис» - професійний дизайнер з багаторічним стажем роботи в галузі дизайну, в тому числі - в області дизайну інтер'єру близько 20 років: проектування і перепланування інтер'єрів квартир, котеджів, інтер'єрів громадського призначення. Освіта середня спеціальна - дизайнер-конструктор (КХПТ - в даний час інститут ім. Бойчука) і вищу спеціальну в області дизайну середовища (МІХМІД). Діяльність з викладання дисциплін в області дизайн-проектування - з 2008 року.