Університети Лодзя (27 ВНЗ) і все про навчання в Лодзі

1. університети Лодзя ВНЗ Польщі по містах
  2. Перейти до списку вузів Лодзя >>
  3. Де провести час поза навчання в Лодзі?

університети Лодзя

ВНЗ Польщі по містах

Навчання в Лодзі буде якісним і насиченим цікавими подіями, якщо Ви виберете Політехнічний університет Лодзі. Це державний навчальний заклад, який виділяється серед всіх університетів, адже пропонує навчання не тільки польською та англійською мовою, а й французькою за фахом Gestion et Technologie. Політехнічний університет Лодзі займає 4-те місце в рейтингу серед технічних ВНЗ Польщі. Університет пропонує навчання на дев'яти факультетах на 38 спеціальностях. Він уже відсвяткував своє 70-річчя, отже, має давню історію. Кількість студентів перевищує 20 тисяч. На сайті університету розміщена основна інформація щодо того, як вступити до ВНЗ і щодо вартості навчання на факультетах. Університет бере участь в міжнародних програмах Socrates, Framework Programmers, CEEPUS, TEMPUS, MIRRA, DAAD та інших, завдяки яким студенти мають можливість отримати подвійний диплом і кілька семестрів вчитися у Франції, Нідерландах, Фінляндії, Данії, Великобританії або Іспанії.

знайти університет Подати заявку на вступ

Перейти до списку вузів Лодзя >>

Університет Лодзі також є державним вищим навчальним закладом, заснованим в 1945 році. Тут створено 12 факультетів, а російські і білоруські абітурієнти можуть вибрати одну з 160 спеціальностей для подальшого навчання. Також ВНЗ пропонує понад 60 програм післядипломної освіти. Тут навчаються студенти з 80-ти країн світу, а значить, можна буде познайомитися з представниками інших держав, що завжди є цікавим досвідом для студентів. Університет пропонує навчання не тільки на польському, а й англійською, французькою, іспанською та російською мовами. Університет пропонує освіту MBA, тобто Ви маєте можливість вчитися на професійних управлінських навчальних програмах, які були створені разом із закордонними вищими навчальними закладами-партнерами.

Одним з кращих приватних навчальних закладів Лодзі є Громадська Академія Наук (SAN), яка працює вже більше 20-ти років. Університет пропонує студентам ступінь бакалавра, інженера, а також магістра за різними спеціальностями. Академія Громадських Наук на власному сайті має інформацію щодо особливостей вступу до ВНЗ, а також ціни і знижки при оплаті, які може надати університет. Навчальний заклад також піклується про дозвілля своїх студентів, для цього були організовані студентські гуртки за інтересами. Також створено Студентське бюро кар'єри, яке допомагає студентам знайти хороше місце роботи.

Де провести час поза навчання в Лодзі?

Місто Лодзь ще називають містом фестивалів, тому молоді завжди цікаво тут проводити вільний від занять час. У місті щорічно проходять фестиваль «Лодзь - місто чотирьох культур» (адже тут проживали представники 4-культур: поляки, євреї, німці та росіяни), дослідницький фестиваль, міжнародний фестиваль коміксів, фотофестиваль і фестиваль дизайну.

Лодзь славиться у всій Польщі і за її межами як місто польської кінематографії. У Лодзі, як і в знаменитому Голлівуді, є власна алея зірок, розташована на вулиці Пьотрковській. У місті діє єдиний в Польщі музей кінематографії, куди завжди люблять ходити студенти. Вулиця Пьотрковська відома не тільки завдяки розташуванню такого унікального музею, а й завдяки великій кількості магазинів всесвітньо-відомих фірм, цікавих кав'ярень, де люблять пити каву і проводити час студенти.

знайти університет Подати заявку на вступ

Всі основні інститути Лодзя - 22 ВНЗ

Де провести час поза навчання в Лодзі?