Технічні вузи Санкт-Петербурга і їх рейтинг

Затребуваність фахівців в технічній галузі з кожним роком незмінно зростає

Затребуваність фахівців в технічній галузі з кожним роком незмінно зростає. Тому все більше абітурієнтів відмовляється від популярних раніше економічних і юридичних факультетів, роблячи ставку на професії інженерів, конструкторів, техніків, хіміків-технологів і т.д.

Р ейтінг вузів Санкт-Петербурга

Державний політехнічний університет
До його складу входять кілька інститутів, провідних навчання студентів за наступними напрямками:

• техніка і фізика
  • економіка
  • гуманітарні науки.

Власні лабораторії, кампус і музей забезпечують всі умови для різнобічного розвитку учнів. Для цієї ж мети організовуються конференції за участю російських і зарубіжних студентів. Додаткові напрямки діяльності - довузівська підготовка і перекваліфікація фахівців.

Університет аерокосмічного приладобудування
Це державний навчальний заклад - неодмінна складова рейтингу вузів Санкт-Петербурга. Абітурієнти можуть вибрати спеціальності в галузі інженерії, економіки та юриспруденції, а також відповідну форму навчання: очну, заочну або вечірню, екстернат. При виборі кафедри ЮНЕСКО можна отримати освіту дистанційно.
На базі вузу працює науковий центр. Особлива увага приділяється міжнародному співробітництву з КНР, Японією, США, Францією, Німеччиною і Великобританією.

Державний технологічний інститут Санкт-Петербурга
Цей вуз популярний як серед російських, так і серед іноземних студентів. Пропоновані навчальні напрямки дуже різнобічні:

• конструювання та обслуговування ракетно-космічної техніки
  • інформатика і сучасні технології
  • функціональні та наноматеріали
  • розробка засобів, призначених для управління хімічними і технологічними системами.

Балтійський технічний університет ім. Устинова
Цей державний вуз проводить навчання за наступними напрямками:

• ракетно-космічна техніка
  • мехатроніка і управління
  • системи озброєння
  • енергетичне машинобудування
  • бізнес і комунікації.

Випускники БГТУ затребувані в наукових, конструкторських і інших спеціалізованих бюро.

Університет телекомунікацій ім. Бонч-Бруєвича
Державний вищий навчальний заклад з багатоступеневою системою освіти забезпечує випускникам практично 100% гарантії успішного працевлаштування в обраній галузі. Це можливо завдяки співпраці з провідними компаніями, що працюють в сфері телекомунікацій і IT.

Мінерально-сировинний університет «Гірський»
Національне найстаріше технічний навчальний заклад Росії, до складу якого входить власний музей і унікальна бібліотека. Напрямки навчання студентів:

• прикладна геодезія і геологія
  • землевпорядкування та кадастрові системи
  • технології геологічної розвідки
  • гірське і нафтогазове справа
  • теплоенергетика, теплотехніка
  • електроенергетика, електротехніка і т.д.

Зі стін університету виходять майбутні наукові діячі, фахівці, здатні розробляти та впроваджувати у виробництво новітні технології. Рейтинг цього закладу серед абітурієнтів дуже високий.

Будь-яке передрукування в електронних або паперових ЗМІ матеріалів порталу можлива тільки з позначенням першоджерела - www.spb.careerist.ru .

Розмістити резюме Додати вакансію