Study Fun Poland: Show

1. Факти про Лодзінському університеті
  2. Іноземні студенти в Лодзі
  3. Міжнародна співпраця

Лодзький університет користується великою повагою і є одним з провідних вищих навчальних закладів в Польщі. Університет пропонує найпрестижніші програми навчання - по дуступним цінами і в зручному місці. Після приїзду туди, Ви оціните міждисциплінарний підхід до інновацій і традиції, який як вимагає інтелектуальних зусиль, так і дозволяє розвиватися, адже в Лодзі вас чекає насичена студентське життя.

про університет

Лодзький університет був заснований в 1945 році в якості державного вузу і є продовжувачем діяльності вищих освітніх установ в Лодзі колишніх часів. У міському кампусі університету Ви знайдете гуртожитку, спортивний центр, вражаючу бібліотеку і багато іншого. Університет визнаний одним з найпопулярніших вузів в Польщі, Лодзький університет прагне зберігати високий європейський рівень навчання, і в той же час успішно реагує на мінливі потреби соверменних ринку праці, також в глобальному контексте.Соверменние програми навчання, пропоновані на польською, англійською та французькою мовами , пристосовані до мінливих потреб ринку праці та дають перспективи для отримання хорошої роботи в майбутньому. Як державна акредитація, так і престижні експертні нагороди гарантують студентам можливості для отримання досвіду. Університет пропонує широкий спектр навчальних програм: починаючи з природничих наук і закінчуючи громадськими і гуманітарними науками. Цей вуз виділяється як в економіці і юридичних науках, так і в різних областях творчої діяльності.

Факти про Лодзінському університеті

• Третє місце в Польщі в рейтингу QS University Ranking в 2012 році і перша позиція в рейтингу GreenMetrics в 2013 році (141-е місце в глобальному рейтингу).

• Визнано таким, що 3-им вузом в Польщі в 2014 році в рейтингу Emerging Economies, проведеним Times Higher Education.

• За рейтингу Міністерства юстітіі Польщі, випускники юридичного факультету ЛУ зайняли 2-е місце по прийомі в юридичні професії.

• 8-я позиція в рейтингу випускників, які працюють на посадах топ-менеджерів в найбільших польських компаніях, за даними "Home & Market", спеціалізованого економічного журналу.

• Третє місце серед польських університетів, які викладають економіку, згідно рейтинг у, опублікованому в газет е «Gazeta Bankowa» (престижна польська газета в сфері фінансів і банківської справи).

• 13 факультетів університету забезпечують програми в 75 областях навчання та 196 спеціалізаціях.

• В ЛУ можна навчатися в аспірантурі. Деякі факультети пропонують можливість отримати найвищу в Польщі вчений ступінь (dr hab).

• У гуртожитках ЛУ можуть проживати понад 4000 чоловік.

• У бібліотеці вузу можна користуватися фондом в обсязі 3 мільйонів примірників.

• На факультетах Лодзинського університету навчаються 40000 студентів.

• Лекції читають 2280 викладачів, з яких 623 мають найвищу наукову ступінь.

Іноземні студенти в Лодзі

Натисніть на зображення нижче і прочитайте інтерв'ю з іноземними студентами, які рекомендують Лодзинский університет.

Міжнародна співпраця

Університет розширює міжнародне співробітництво, так як це вважається необхідним фактором для розвитку. У нашому вузі регулярно проходять лекції, читаються відомими політиками, бізнесменами і культурними представниками з Польщі та закордону.

Двосторонній обмін студентами і викладачами - це пріоритет для Лодзинського університету. В даний час, в рамках безпосередніх договорів про співпрацю, ВНЗ співпрацює з більш ніж 170 партнерськими установами з усього світу. Ця співпраця дає нашим студентам можливість проводити семестр або рік за кордоном, і, в свою чергу, ми запрошуємо велика кількість студентів з-за кордону провести період їх навчання в Лодзі.

Лодзький університет бере участь в інших програмах обміну, а також дослідних, таких як Erasmus + (319 партнерів), Campus Europea, Norwegian Financial Mechanism, Compostela Group of Universities, Erasmus Mundus. Можливості для студентського обміну за межами ЄС включають в себе різні університети в Латинській Америці, а також у Східній Європі (разом з Кавказьким регіоном), за допомогою партнерства серед п'яти проектів Erasmus Mundus Action 2: EMBER, IANUS II, EFFORT, EURICA, PUEDES.

Лодзький університет координує програму обміну Mobility Direct, яка всім студентам дає можливість навчатися безкоштовно у вузі-партнері в будь-якій точці світу. Університет славиться найстарішою і найбільш визнаною Школою польської мови для іноземців, в якій навчалося понад 20,000 студентів з 1952 року. Школа пропонує 1 місячні, 5 місячні і 9 місячні курси, під час яких готують іноземних студентів до майбутньої навчанні в Польщі. У школі пропонуються базові курси польської мови, а також тематичні мовні курси польської з історії, географії, хімії, фізики, математики та філософії з метою надання потенційним студентам знань, необхідних в польських вищих навчальних закладах.