Освіта у Франції: надходження іноземців до французьких університетів

1. Загальна інформація
  2. Чому Франція?
  3. Освіта в країні для іноземців
  4. Надходження до французького університету

Франція є країною з величезним історичним і культурним багатством і системою освіти високої якості, яка пропонує безліч можливостей для іноземних студентів. У цій статті поговоримо про основні плюси навчання у Франції, правила вступу, а також про утворення іноземців в цій країні

Столиць а: Париж

Найнаселеніший місто: Париж (2,244 мільйонів осіб по 2010 році)

Офіційна мова: французька

Форма правління: напів-президентська республіка

Валюта: євро

Чому Франція?

• Якість програм в навчальних закладах дуже висока, багато хто з них присутні в найвищих позиціях світового академічного топ рейтингу
  • Франція - країна художнього та культурної спадщини
  • гастрономічне багатство
  • Вартість навчання в університетах невисока
  • Франція - багатонаціональна країна, тому проблем з інтеграцією у вас не буде

Мати на увазі

• Офіційна мова - французька, і люди рідко намагаються спілкуватися на іншій мові
  • Національний день - 14 липня, на згадку про штурм Бастилії в 1789 році
  • Франція має високий рівень життя, з цінами вище середнього європейського

університети Франції

Ми виділили для вас одні з найпрестижніших університетів Франції, інші навчальні заклади, не менше якісні з навчання, ви можете подивитися по цим посиланням .

У сотку найкращих університетів світу входять чотири навчальні заклади Франції:

• Університет імені П'єра і Марії Кюрі (Париж VI)
  • Університет Париж-Південь 11
  • Вища нормальна школа, Париж
  • Страсбурзький університет

Освіта в країні для іноземців

Франція є однією з європейських країн, в чиїх університетах навчається величезна кількість іноземних студентів. У 2014 році близько 250 тисяч іноземних студентів було зараховано до французьких навчальних закладів, що становить майже 12% від загального числа студентів в країні.

Невисока ціна за навчання в коледжі чи університеті, якісну освіту, а також можливості швидкого працевлаштування - причини, за якими іноземні студенти обирають цю країну. Більшість освітніх програм викладаються на французькому, але все більше і більше з'являються курси англійською мовою (на сьогоднішній день в країні понад 900 таких програм).

Студенти, які планують навчатися у Франції, мають багато ресурсів в інтернеті для отримання повної інформації про надходження. Ось деякі з них:

Studying in France . Це сайт, який працює за підтримки уряду Франції, де ви знайдете все, що ви шукаєте: можливості навчання, школи, процедури реєстрації та вимоги для вступу, стоймость навчання, а також проживання.

Campus France . Сайт Французького національного агентства з підтримки вищої освіти, а також мобільності іноземних студентів в країні. Тут ви можете дізнатися про існуючі програми, життя у Франції і багато іншого.

France Diplomatie . Веб-сайт Міністерства закордонних справ і міжнародного розвитку Франції містить розділ, присвячений іноземним студентам.

Надходження до французького університету

Процес прийому документів для вступу до французького університету залежить від країни походження надходить.

• Студенти з країн Європейського Союзу повинні слідувати тією ж процедурою, що і французькі студенти і відправити свою заявку на сайті Admission Post Bac або безпосередньо зробити це через університет. Для допуску необхідно надати документи по попередніх етапів свого освіти.
  • Студенти, які не є громадянами однієї з країн Європейського Союзу, повинні подати заяву для попереднього надходження (demande d'admission préalable), яке необхідно для перевірки справжності ваших дипломів в країні. Цей запит реалізується двома різними способами в залежності від країни походження надходить. На сайті Campus France ви можете знайти повний список країн , Для яких реєстрація здійснюється в режимі онлайн за цією засланні .
  • Громадяни країн, які не належать до перерахованих в списку країн (і не є частиною ЄС) повинні просити demande d'admission préalable через консульство Франції у своїй країні.

Як правило, із заявкою для вступу необхідно відправити наступні документи:

• форма регістрації
  • Сертифікати і дипломи, які підтверджують наявність попередньої освіти
  • Копія паспорта
  • Сертифікат, що підтверджує знання французької або англійської мов, в залежності від навчальної програми
  • Оплата мита за подачу заявки на вступ (не у всіх випадках)
  • Доказ наявності фінансів або спонсорування з боку батьків (тільки для студентів з країн, що не входять в Європейський союз)
  • Свідоцтво про народження (тільки для студентів з країн, що не входять в Європейський союз)

У деяких випадках також необхідно пройти вступний іспит, якщо університет вважає, що це важливо в процесі відбору. Всі інші вимоги для доступу до навчальної програми ви можете на сайті університету, так як багато хто з них варіюються від одного до іншого в залежності від навчального закладу.