Навчання мистецтву в Чехії в Академії мистецтва, архітектури і дизайну в Празі Vysoká škola umělecko-průmyslová v Praze

1. Академія мистецтва, архітектури і дизайну в Чехії складається з 5 кафедр, які з свою чергу розділені...

Академія мистецтва, архітектури і дизайну в Празі - Vysoká škola umělecko-průmyslová v Praze. Академія заснована в 1885 році і на момент відкриття була головною школою прикладних мистецтв в Чехії. З самого початку свого існування метою школи було виховання творчих кадрів в області прикладних мистецтв, які знаходили своє застосування в різних областях промислового дизайну.

На сьогоднішній день Академія - це сама швидко розвивається і сучасний творча школа Чехії. Безліч фахівців, підготовлених вузом, вже на середніх курсах навчання починають знаходити місце в різних організаціях, де студенти не тільки практикують отримані знання, а й починають заробляти завдяки своєму таланту.

Академія проводить масу культурних акцій, виставок, концертів, фестивалів. Також під відомством академії знаходиться Музей прикладних мистецтв в Празі.
Викладачі Академії - кращі фахівці Чехії, вони ведуть лекції на багатьох чеських університетах і університетах світу і є не тільки педагогами, а й практикуючими художниками, дизайнерами, архітекторами.

Академія мистецтва, архітектури і дизайну в Чехії складається з 5 кафедр, які з свою чергу розділені на 23 студії:

архітектура

• Архітектура (3х)
  • Дизайн інтер'єру і меблів

графіка

• Ілюстрація і графіка
  • Шрифт і друкарня
  • Графічний дизайн і візуальні комунікації
  • Графіка в кіно і телебаченні
  • Світлина
  • Графічний дизайн і нове мистецтво

• Дизайн товарів (3х)