Музичного інституту в Лос-Анжелесі, Каліфорнія

Turn your passion into a profession! Turn your passion into a profession

6752 Hollywood Blvd. Hollywood, CA, USA

Музичний інститут (Musicians Institute, MI), заснований в Голлівуді (район Лос-Анжелеса) в 1977 р, вже протягом більше 30 років є світовим лідером в області музичної освіти. Інститут акредитований The Bureau for Private Postsecondary Education Каліфорнії, і з 1981 року входить до складу Національної асоціації музичних шкіл (NASM) США. В MI можна отримати диплом бакалавра, ступінь асоціата або сертифікат за напрямками: вокал, навчання грі на різних музичних інструментах, звукорежисура, кіновиробництво, музичний бізнес. Тут викладають провідні представники музичної індустрії США, відомі музиканти, кліпмейкерів. У 3-х поверховому корпусі інституту всі умови для успішного навчання: новітня апаратура, аудиторії для занять і репетицій, студії звукозапису, відеозйомок, концертний зал. Студенти інституту отримують не тільки якісну освіту, а й великі можливості професійного кар'єрного зростання: музична служба інституту (Musicians Referral Service) організовує ексклюзивні прослуховування у музикантів і представників найбільших студій звукозапису. Серед відомих співаків і музичних груп, які наймали музикантів інституту: Macy Gray, The Offspring, Gwen Stefani, Korn, Maroon 5, Missy Elliott і багато інших. При інституті діє The Artist and Career Services Department (ACS), він допомагає студентам в отриманні професійних стажувань і в працевлаштуванні.

Los Angeles, СА

Ми в Лос-Анджелесі: Musicians Institute знаходиться в одному з найбільш знаменитих районів Міста Ангелів - Голлівуді - столиці світової кіноіндустрії і розваг. Кампус інституту розташовується в самому центрі, на Hollywood Boulevard. Буквально в декількох кроках від інституту такі пам'ятки, як Китайський театр Граумана, театр Кодак, Алея слави. Звідси ж відкривається прекрасний вид на Голлівудські пагорби і знаменитий знак Голівуду. Навпаки MI розташовуються Єгипетський театр, Музей воскових фігур і різноманітні недорогі кафе: Starbucks, Cafe Audrey і Kino Sushi. За покупками можна відправитися в численні магазинчики, що розтягнулися вздовж Hollywood Boulevard, або поїхати в найбільший шопінг-центр Лос-Анджелеса - Beverly Center Mall (15 хвилин від інституту). До всесвітньовідомого парку розваг Universal Studios дорога займе всього 10 хвилин на автомобілі. За півгодини можна доїхати до шикарних пляжів Малібу і Санта-Моніки.

Навчальні програми

БакалавратТривалість навчанняВартість навчання на рік,USD

Bachelor of Music in Performance - Bass - Басист 3 роки $ 78,030 Bachelor of Music in Performance - Guitar - Гітарист 3 роки $ 78,030 Bachelor of Music in Performance - Keyboard - Клавішник 3 роки $ 78,030 Bachelor of Music in Performance - Drums - Барабанщик 3 роки $ 78,030 Bachelor of Music in Performance - Vocal - Вокаліст 3 роки $ 78,030 Ступінь асоціата Тривалість навчання Вартість навчання на рік, $ Associate of Arts - Bass - Басист 2 роки $ 78,030 Associate of Arts - Guitar - Гітарист 2 роки $ 78,030 Associate of Arts - Keyboard - Клавішник 2 роки $ 78,030 Associate of Arts - Drums - Барабанщик 2 роки $ 78,030 Associate of Arts - Vocal - Вокаліст 2 роки $ 78,030 сертиф кати Тривалість навчання Вартість навчання на рік, USD Certificate in Performance - Bass - Басист 1 рік $ 31,980 Certificate in Performance - Guitar - Гітарист 1 рік $ 31,980 Certificate in Performance - Keyboard - Клавішник 1 рік $ 31,980 Certificate in Performance - Drums - Барабанщик 1 рік $ 31,980 Certificate in Performance - Vocal - Співак 1 рік $ 31,980 Certificate in Audio Engineering - Звукозапис 6 місяців $ 15,990 Certificate in Audio Engineering (Post-Production Audio) -Звукозапісь (пост-продакшн) 9 місяців $ 23,985 Certificate in Audio Engineering (Live Sound Production) - Звукозапис ( робота з живим звуком) 9 місяців $ 23,985 Artist Certificate - Виконавець 6 місяців $ 15,990 Certificate in Music Business - Музичний бізнес 6 місяців $ 15,990 Certificate in Music Business Entrepreneur - Підприємець в музичному бізнесі 9 місяців $ 23,985 Certificate in Guitar Craft - Виготовлення гітар 6 місяців $ 15,990 Certificate in Guitar Craft (Acoustic Guitar Design) - Проектування і виготовлення акустичних гітар 9 місяців $ 23,985 Certificate in Music Video, Film and Television - кіновиробництво 6 місяців $ 15,990

У вартість не входить:

• Харчування;
  • проживання;
  • Навчальні матеріали.

проживання:

Musicians Institute не має власним гуртожитком, але допомагає студентам в розселенні, оренді квартир. Вартість проживання $ 400 - $ 550 в місяць.

Вимоги до зарахування:

• Шкільний атестат + мінімум 2 або 4 роки середньої професійної або вищої освіти, так, щоб разом зі школою було 12 років навчання;
  • Мінімум три роки музичної освіти;
  • TOEFL paper - 500 / TOEFL iBT - 61;
  • Виписка з банківського рахунку;
  • Мотиваційний лист;
  • Пройти прослуховування.

Вартість оформлення візи і документів: 38.000 рублів. Окремо оплачується: навчання в навчальному закладі, харчування, медична страховка, консульський збір, авіаквитки, мовний тест - вартість всього цього можна подивитися тут . Почитати про систему освіти в США можна тут і про саму країну тут . Для оформлення необхідно заповнити заявку на участь і надіслати СV англійською мовою.