Миколаївські студенти «Київського університету культури», які опинилися оборудкою Поплавського, переживають, що з ними буде далі

Студенти миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв, оформлені як студенти приватного «Київського університету культури», після того, як Міністерство освіти позбавило його ліцензії, знаходяться в «підвішеному стані» Студенти миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв, оформлені як студенти приватного «Київського університету культури», після того, як Міністерство освіти позбавило його ліцензії, знаходяться в «підвішеному стані».

Про це «Преступности.НЕТ» розповіли самі студенти.

Як відомо, журналісти з'ясували, що вже 14 років при КНУКіМ існував приватний ВНЗ Михайла Поплавського «Київський університет культури», в якому за документами значилися студенти 1,2 і 3 курсів, але по факту навчалися в державному КНУКіМ. Таким чином, державний ВНЗ недоодержував десятки мільйонів гривень, які заробляв на такій схемі сам «співаючий ректор», в 2013 році подався в народні депутати України.

Тепер студенти, які були оформлені в «КУК», дізоріентіровани і не знають, що з ними буде в подальшому в зв'язку з позбавленням ліцензії на навчання «прокладки» Поплавського.

- Студентів «Кука» за схемою Поплавського після третього курсу переводили в КНУКіМ, і все отримували диплом державного зразка. Зараз же, коли ліцензії позбавили посеред року, цих студентів нікуди подіти, так як в КНУКіМ кількість місць обмежена, - кажуть студенти.

Однак, міністр освіти і науки Сергій Квіт заспокоює: всіх переведуть в КНУКіМ та місця там вистачить.

- Великий катастрофи для студентів не відбудеться. За фактом, вони ходять на заняття в будівлю державного вузу, і вчать їх ті ж викладачі, що і студентів-бюджетників. Анулювання ліцензії приватного вузу Поплавського для студентів відіб'ється лише на паперах. Студентів з приватного вузу, які навчаються за контрактом, потрібно перевести в Київський національний університет культури і мистецтв, тому що його ліцензованого обсягу буде достатньо, - запевнив Квіт.

Тим часом, у студентів вже почалися проблеми зі студентськими, оформленими в Кука «президентом» ВНЗ Поплавським - в «Укрзалізниці» та інших установах їм кажуть, що їх студентські квитки недійсні Тим часом, у студентів вже почалися проблеми зі студентськими, оформленими в Кука «президентом» ВНЗ Поплавським - в «Укрзалізниці» та інших установах їм кажуть, що їх студентські квитки недійсні.

- Коли говорити батькам що нас закрили? У моєї мами від цього «універу» вже киплять нерви, - пише в соціальній мережі «Вконтакте» Анастасія Голубєва, студента «Кука».

- Так Поплавського взагалі посадити за таке повинні, це шахрайство в особливо великих розмірах. Ви уявляєте скільки мільйонів пішло йому в кишеню за 14 років? - пише інший студент.

- Після цих справ з ліцензіями не смішно буде говорити роботодавцям, який у нас диплом.

На даний момент студенти миколаївської філії КНУКіМ та студенти перших курсів, оформлені в «Кука», не вчаться - у них практика, яка триватиме трімесяцА, до 23 лютого. Сесію ж студенти здали поспіхом ще в листопаді.

Тим часом, оплату за навчання студенти «прокладки» Поплавського вже оплачують на рахунки «головного ВНЗ» - нові реквізити для оплати їм дають в деканатах. Варто відзначити, що рік навчання, наприклад, на спеціальності «Готельно-ресторанний бізнес» в миколаївському філії КНУКіМ коштує 6 тисяч 200 гривень.

Коли говорити батькам що нас закрили?
Ви уявляєте скільки мільйонів пішло йому в кишеню за 14 років?