Курси архітектурного дизайну в Києві. Курси інтер'єру

Школа архітектурного дизайну

Викладачі - професійні дизайнери-практики, які мають спеціальну освіту і досвід практичної роботи, дозволяють відкрити в студентах творчий потенціал і реалізувати свої можливості в професії дизайнера.

У Вас є унікальна можливість вибрати свого викладача і записатися саме до нього на курс навчання!

Коробченко Юлія Андріївна

завідуюча кафедрою Архітектурного дизайну, викладач курсів: «Дизайн інтер'єру професійно», «Дизайнер інтер'єру з проектуванням в ArchiСAD», «Дизайн своєї квартири», індивідуальні консультації по дизайну інтер'єру. У Школі Архітектурного дизайну УЦ «Успіх» працює з 2004 року.
2 вищі освіти. У 1999р. закінчила Київський національний університет дизайну зі ступенем магістра, відзначена червоним дипломом. У 2002 році захистила дисертацію і отримала ступінь кандидата технічних наук. З 1999 року працює в архітектурно-будівельних компаніях дизайнером інтер'єру. Розробляє проекти приватних будинків в Києві, Київській області. Педагогічною діяльністю займається з 1998 року. Практикуючий дизайнер архітектор.

Оверченко Тамара Михайлівна

провідний викладач курсів з ландшафтного дизайну, ландшафтного проектування, курсу Садовнік- дизайнер. Освіта вища. (Львівський лісотехнічний інститут, спеціальність "Озеленення населених місць"). Ландшафтний дизайнер - 18 років. Основне місце роботи - "Комунальне підприємство по догляду за зеленими насадженнями" Голосіївського району м.Києва. Професійний досвід:
• організація та проведення всіх видів сезонних робіт по догляду за зеленими насадженнями Голосіївського парку;
• ландшафтне проектування об'єктів різного призначення;
• участь у проведенні капітальної реконструкції Голосіївського парку

Студенти Тамари Михайлівни беруть участь в міських конкурсах з озеленення нашого міста. Роботи наших випускників розміщують в журналах. Тамара нагороджена Подякою за сприяння в проведенні конкурсу проектів ландшафтного дизайну «Квітуча Диво» . Наша випускниця нагороджена Срібною медаллю за свій проект

Булгакова Тетяна Володимирівна

викладач курсу «Дизайн інтер'єру», працює в УЦ «Успіх» з 2007 року. Освіта: Українська Академія мистецтв, факультет Архітектура, аспірантура НДІТІАМ. Член Спілки дизайнерів з 2006р, старший викладач кафедри дизайну інтер'єру та меблів КНУТД. Практикуючий дизайнер-архітектор. Досвід роботи дизайнером більше 15 років, викладачем курсу «Дизайн інтер'єру» 12 років. Переможець конкурсу «Офіс в стилі« hi-tech », проведеного компанією« Екран_Акрос »в 2000р. Автор безлічі реалізованих проектів житлових і громадських інтер'єрів. Одні з них: проект реконструкції інтер'єрів готелю «Дніпро» в Києві (на сьогодні реалізовані холи 1-го поверху і бар «Панорама», 12 поверх); інтер'єр особняка в Кончі-Заспі на 1000 м2, офіс компанії «Авантаж7», зал ресторану «Урарту».

Казимиренко Тетяна Владиленівна

викладач курсів «Текстильний дизайн», «Крій та пошиття штор», «Петриківський розпис» - професійний дизайнер з багаторічним стажем роботи в галузі дизайну, в тому числі - в області дизайну інтер'єру близько 20 років: проектування і перепланування інтер'єрів квартир, котеджів, інтер'єрів громадського призначення. Освіта середня спеціальна - дизайнер-конструктор (КХПТ - в даний час інститут ім. Бойчука) і вищу спеціальну в області дизайну середовища (МІХМІД). Діяльність з викладання дисциплін в області дизайн-проектування - з 2008 року.

Грицай Іхтіандр Олексійович

Ведучий викладач комп'ютерних курсів, всіх програм по тривимірній графіці і моделювання (3D Maх, ArchiCAD, Revit, Rhino, Matrix 3D, SolidWorks), курсів по дизайну інтер'єру на комп'ютері. Іхтіандр Олексійович - сертифікований тренер компанії Autodesk і має Сертифікати по Autodesk : Autodesk 3D Max , Autodesk Revit MEP і Autodesk Revit Architecture . Працює в навчальному центрі "Успіх" більше 20 років.

Замовити зворотній дзвінок