Голий актор на сцені посварив провідні театральні вузи Росії

1. «Вечір почався нігілізмом, а закінчився дадаїзм. І, відверто кажучи, ступінь розуміння того, що відбувається...

Вистава студентів Школи-студії МХАТ зі скандалом перервав викладач Щукінського училища. Виступ було представлено на суд глядачів на театральному фестивалі «Подіум». Учнів задіяли в постановці «Янко круль албанскай» за п'єсою дадаїста Іллі Зданевича.

Під час театрального дійства на сцену вибіг один з педагогів Щуки. За деякими даними, це був Володимир Поглазов. Йому не сподобався оголений актор з носком на дітородному органі. Викладач заявив, що спектакль нагадує публічний будинок.

На сцену з лайкою вискочив один з "заслужених" педагогів Щуки, якийсь Поглазов, зупинив спектакль, через "неможливість більше це терпіти", став хамськи спілкуватися з акторами, після чого залишив залу, а за ним пішла велика частина студентів колись блискучого вузу ... у кращих традиціях викривальних комсомольських зборів той же, з дозволу сказати, "педагог", який сидить у президії, став пишномовно, природно, з позицій свого дозволяє-йому-абсолютно-все-навіть-хамство досвіду говорити, що це "він їх ще пошкодував ", то вони, взагалі, не актори, що нічого не зрозуміло, що вони образили найсвятіше - глядачів, а також його маму, жінок, його особисто, повідомила про інцидент театрознавець Заліна Кантемирова.

Далі, за її словами, з подачі Поглазова багато присутніх в залі почали критикувати акторів і висловлюватися в дусі «як ви посміли образити цю святу сцену своїм спектаклем», «скільки ваші батьки платять за те, що вас цьому вчать», «ви принесли сюди цей бруд »,« ви ображаєте глядача »,« ви влаштували зі сцени п'яний шинок ».

В обговорення скандального спектаклю вступили інші педагоги з двох провідних театральних вузів країни.

«Коли на черговий крик про те, що немає ніякого сюжету і нічого незрозуміло Анна Анатоліївна Степанова - педагог ГІТІСу - запитала у того, хто кличе студента, а чи знає він, взагалі, що таке дадаїзм - в президії підскочила з місця викладачка Щуки і сказала, що їх студенти знають всі. Це було НЕВЕРОЯТНО, жахливі і СТРАШНО. А потім вони гаряче обговорювали це в фойє і на мою фразу, що стоїть, все-таки, розширювати свої межі, горді Щукінське студенти сказали, що "так можна і до будинку розпусти розширитися, як у одного режисера, який зараз під слідством "», - уклала Кантемирова (орфографія і пунктуація автора збережені).

А потім вони гаряче обговорювали це в фойє і на мою фразу, що стоїть, все-таки, розширювати свої межі, горді Щукінське студенти сказали, що так можна і до будинку розпусти розширитися, як у одного режисера,   який зараз під слідством   », - уклала Кантемирова (орфографія і пунктуація автора збережені)

«Вечір почався нігілізмом, а закінчився дадаїзм. І, відверто кажучи, ступінь розуміння того, що відбувається до кінця дня зійшла нанівець », - пишуть в Мережі

Історія швидко поширилася по соцмережах. Педагог ГІТІСу Анна Степанова накинулася на колегу з Щукінського училища.

Педагог ГІТІСу Анна Степанова накинулася на колегу з Щукінського училища

Театральний конфлікт не залишив байдужими і інших користувачів Мережі. Ті, хто був особисто знайомий з викладачем Поглазова, встали на його захист. У тому числі і актор театру «Современник» Василь Міщенко.

У тому числі і актор театру «Современник» Василь Міщенко

Член експертної ради з питань розвитку інформаційного суспільства та ЗМІ при Держдумі Вадим Манукян заявив: «Такі Поглазова просто необхідні сьогодні театру!»

»

Раніше в Молодіжному освітньому центрі Державного Ермітажу відбудуться спектакль Фабра Mount Olympus. Його розкритикували за гомоеротіческіе сцени .