Електронна інформаційно-освітнє середовище - Документи

Електронна інформаційно-освітнє середовище ВГМУ ім. М.М. Бурденко (далі ЕІОС) включає в себе електронні інформаційні ресурси, електронні освітні ресурси, сукупність інформаційних технологій, телекомунікаційних технологій, відповідних технологічних засобів і забезпечує освоєння які навчаються освітніх програм в повному обсязі незалежно від місця знаходження учнів.

ЕІОС забезпечує доступ студентів до навчальних планів, робочих програм дисциплін (модулів), програмами практик та підсумкової атестації, до видань електронних бібліотечних систем і електронних освітніх ресурсів, що вказані в робочих програмах по всіх освітніх програм, що реалізовуються в університеті.

Крім цього ВГМУ ім. М.М. Бурденко забезпечує проведення всіх видів занять, процедур оцінки результатів навчання, реалізація яких передбачена із застосуванням електронного навчання, дистанційних освітніх технологій.

В учасників освітнього процесу є можливість формувати електронне портфоліо учнів, в тому числі збереження робіт, рецензій і оцінок на ці роботи з боку будь-яких учасників освітнього процесу. Між учасниками освітнього процесу створюється взаємодія, в тому числі синхронне і (або) асинхронне взаємодія, за допомогою мережі «Інтернет».

Положення про електронний інформаційно-освітньому середовищі
Положення про електронний навчально-методичному комплексі
Положення про використання електронного навчання, дистанційних освітніх технологій університету

Система дистанційної освіти Moodle