Додатковий набір до вузів-2018 розпочнеться 30 липня

Основний етап вступної кампанії на бюджетну форму навчання завершився 17 липня. Але в деяких університетах ще залишилися вакантні місця. З 30 липня по 1 серпня на них можна подати документи. всі цифри додаткового набору будуть відомі до 29 липня. Основний етап вступної кампанії на бюджетну форму навчання завершився 17 липня

У режимних ( ВА РБ , Лічильники газу МНС РБ , ІПС РБ ) І творчих вузах ( БГАІ , БГАМ , БГУКІ ) Додатковий набір зазвичай оголошують раніше. Але на 2018 рік план прийому в ці вузи на бюджет виконаний повністю

В БГУ залишилися місця в Міжнародному державному екологічному університеті імені А. Д. Сахарова на спеціальностях «Природоохоронна діяльність» (1 місце), «Енергоефективні технології і енергетичний менеджмент» (1 місце).

Додатковий набір на денну та заочну форму проводить БНТУ . Вуз прийме 2 абітурієнтів на спеціальність «Теплові електричні станції» (денна форма). Найбільше місць на заочній формі: 5 на спеціальності «Двигуни внутрішнього згоряння», 3 - «Механічні і електромеханічні прилади та апарати», 4 - «Електроенергетичні системи та мережі», 7 - «Теплові електричні станції», 9 - «Організація дорожнього руху », 6 -« Теплогазопостачання, вентиляція і охорона повітряного басейну », 10 -« Водопостачання, водовідведення та охорона водних ресурсів ».

Також додатковий набір оголосив БелГУТ : Доступні 4 місця на спеціальності «Організація перевезень та управління на мовному транспорті» та 1 місце на «Будівництво залізниць, шлях і шляхове господарство».

Вакантні місця на повний і скорочений термін навчання залишилися в БГУФК . На денну форму спеціальності «Спортивно-педагогічна діяльність (тренерська робота з більярдного спорту)» візьмуть 3 абітурієнта. На заочній формі спеціальності «Спортивно-педагогічна діяльність (тренерська робота з фехтування) є 2 місця. За скороченим терміном вільно 1 місце на денному і 3 на заочному відділенні спеціальності «Фізична культура (дошкільнят)» і 3 місця на заочному відділенні «оздоровчої та адаптивної фізичної культури (адаптивної)».

Ще можна подати документи на бюджет на спеціальність «Виробництво текстильних матеріалів (технологія та менеджмент)» (10 місць) в Вітебський державний технологічний університет .

Мозирський державний педагогічний університет імені П. І. Шамякіна оголосив додатковий набір на спеціальності «Фізика та інформатика» (8 місць) і «Професійне навчання (будівництво)» (6 місць).

Шамякіна   оголосив додатковий набір на спеціальності «Фізика та інформатика» (8 місць) і «Професійне навчання (будівництво)» (6 місць)

Більшість спеціальностей з недобором відносяться до технічного профілю. Для надходження на які потрібні сертифікати ЦТ з російської або білоруської мови, математики та фізики

В Гродненському державному університеті імені Янки Купали залишилися вакантними 12 місць на спеціальності «Фізика (науково-педагогічна діяльність)».

До 1 серпня можна подати документи на бюджетну форму шести спеціальностей Білорусько-російського університету : «Технологія машинобудування» (12), «Технологічне обладнання машинобудівного виробництва» (17), «Обладнання і технологія зварювального виробництва» (16), «Автоматизація технологічних процесів і виробництв» (10), «Підйомно-транспортні, будівельні, дорожні машини і обладнання »(17),« Технічна експлуатація автомобілів »(14). Також до 26 липня вуз приймає заяви на навчання за освітніми програмами Російської Федерації.

Полоцький державний університет недорахувався абітурієнтів-бюджетників на спеціальностях «Промислова електроніка» (3 місця), «Радіотехніка (програмовані радіоелектронні засоби)» (9 місць) і «Машини та апарати хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів» (3 місця).

Нагадуємо, що приймають тільки сертифікати з балами вищими за мінімальні . Графік роботи приймальної комісії уточнюй на офіційному сайті вузу.

***

Передрук матеріалів з сайту adukar.by можлива тільки з письмового дозволу редакції. [email protected]