Десять причин вибрати Німеччину | DAAD Росія

1. Десять причин вибрати Німеччину За популярністю серед іноземних студентів Німеччина знаходиться на...
  2. 2. Найрізноманітніші напрями навчання
  31. 9. Різноманіття в центрі Європи
  32. 10. Німецький - мова перспектив

Десять причин вибрати Німеччину

За популярністю серед іноземних студентів Німеччина знаходиться на третьому місці. Більше дванадцяти відсотків студентів в німецьких університетах приїхали з-за кордону. Німеччина - найпривабливіша для здобуття вищої освіти країна, німецькі дипломи високо цінуються роботодавцями в усьому світі.

1. Диплом про вищу освіту світового рівня

Німецьке вищу освіту - одне з кращих в світі! "Made in Germany" - знак якості, актуальний як для автомобілів, так і для освіти. Найбільш сильними вважаються інженерні та природничі, завдяки їх давню історію і традиціям, що склалися. Німецький університетський диплом користується великою повагою з боку роботодавців по всьому світу.

2. Найрізноманітніші напрями навчання

Майже 450 вузів Німеччини, що мають державну акредитацію, пропонують порядку 17500 програм навчання, розрахованих на різні академічні рівні: бакалаврат, магістратура, диплом спеціаліста або аспірантура. У Німеччині існують три основні типи вузів:

2. Університети прикладних наук роблять упор на практику.
  3. Вищі художні та музичні школи дають можливість пройти навчання по творчих спеціальностей.

3. Можливість навчання на англійській мові

Постійно зростає кількість курсів і програм навчання англійською мовою, особливо в магістратурі. Це ідеально для тих, хто поки не знає німецької мови або володіє ним в недостатньому обсязі. Підібрати підходящу міжнародну програму навчання в Німеччині англійською мовою допоможе велика база даних DAAD .

4. Програми інтеграції для іноземних студентів

Близько дванадцяти відсотків студентів в німецьких ВНЗ - іноземці. У Німеччині вони знаходять друзів з усього світу, знайомляться з різними культурами і розширюють свій кругозір. Університети допомагають іноземним студентам і намагаються зробити початок навчання в незнайомому середовищі максимально простим і зрозумілим. Існує багато програм курирування новачків, таких як "Buddy" і тандемні програми.

5. Безкоштовне навчання

Більшість німецьких університетів отримують фінансування з боку держави, такому чином, навчання в державних вузах Німеччини безкоштовно. Іноді стягуються невеликі адміністративні збори. Існують платні магістерські програми, але вартість навчання і тут не така висока, як і в інших країнах.

6. Доступна вартість перебування

У порівнянні з іншими європейськими країнами, вартість життя в Німеччині є цілком помірною. Ціни на продукти харчування, одяг, оренду і витрати на культурні заходи є середніми по Євросоюзу. Для студентів передбачено низку пільг: пред'явивши студентський квиток, можна отримати знижки на відвідування театрів, музеїв, опери, кіно, басейнів і т.д.

7. Стипендіальна підтримка

Іноземні студенти з відмінною успішністю можуть подати заявку на отримання стипендії для проходження навчання в Німеччині. Німецька служба академічних обмінів (DAAD) - одна з найбільших стипендіальних організацій в світі - пропонує велику кількість стипендіальних програм. Незалежно від країни, спеціальності або статусу підібрати стипендію можна в стипендіальної базі DAAD, в якій представлені не тільки стипендіальні програми DAAD, а й пропозиції інших німецьких організацій і фондів .

8. Безпека

У порівнянні з іншими країнами світу Німеччина є безпечною країною. Сумлінні поліцейські допомагатимуть Вам у будь-якій ситуації. Тут можна вільно і спокійно пересуватися вдень і вночі, будь то в великому місті чи в сільській місцевості.

9. Різноманіття в центрі Європи

Пляжі і гори, середньовічні міста і жваві мегаполіси, і, звичайно ж, мальовнича природа: Німеччина - унікальна країна, що вражає своєю різноманітністю! Підкуповує і те, що Німеччина розташована в самому центрі Європи. По сусідству, всього в декількох годинах на поїзді або літаку, знаходяться Париж, Прага, Рим або Копенгаген - світ зовсім інший культури і мови, куди можна просто (і недорого) поїхати на вихідні.

10. Німецький - мова перспектив

Німецький є одним з десяти найпоширеніших мов у світі. На ньому говорять близько 185 мільйонів чоловік. Вчитися в Німеччині можна, і не знаючи німецької мови, але володіння ним зробить повсякденне життя простіше і допоможе швидше знайти друзів. Знання німецької мови - завжди ще один плюс до будь-якого резюме! Німецький навряд чи можна назвати простою мовою, але є багато способів, щоб його вивчити - на курсах, в мовному тандемі або спілкуючись з сусідами по квартирі.