Які вузи Москви є найбільш популярними? Кращі ВНЗ Росії.

1. Місце для реклами

Столичні вузи завжди привертали абітурієнтів не тільки з московських, а й російських шкіл Столичні вузи завжди привертали абітурієнтів не тільки з московських, а й російських шкіл. Сьогодні в Москві налічується понад 300 вищих навчальних закладів, в яких можна отримати якісну освіту. Які ж з них є найпопулярнішими і навіть кращими?

Безсумнівним лідером серед вузів Москви є Московський державний університет ім. М.В. Ломоносова . За даними опитувань, що проводилися серед роботодавців, старшокурсників і викладачів, саме цей вуз набирає найбільше голосів. На сьогоднішній день МГУ - один з найстаріших вузів Росії, який включає в себе 15 НДІ, 40 різних факультетів та 300 кафедр, шість філій.

Крім того, МГУ імені М.В. Ломоносова - єдиний російський вуз, який представлений майже в усіх міжнародних рейтингах.

Другим за популярністю є Московський державний технічний університет імені Н.Е. Баумана . Цей вуз знаходиться на першому місці в рейтингах вищих навчальних закладів з машинобудування та устаткування і з телекомунікацій, електроніки та IT.

Третім за популярністю у старшокурсників, викладачів і роботодавців став Московський енергетичний інститут , Що складається з 12 інститутів, понад 170 науково-дослідних лабораторій, 70 кафедр, досвідченого заводу, телецентру, найбільшої в Росії наукової бібліотеки, палаци культури і стадіону "Енергія".

Четвертої в рейтингу стала Російська економічна академія імені Г.В. Плеханова, а завершує п'ятірку популярних московських вузів Московський авіаційний інститут .

Також варто відзначити, що рейтинг будівельних вузів Москви очолює Московський державний будівельний університет . Лідером серед медичних вузів є РГМУ - Російський державний медичний університет .

Що стосується загальноросійського рейтингу вузів, то перші рядки в різних професійних напрямах займають також московські вузи.

Практично всі московські вузи, які є популярними серед роботодавців, абітурієнтів, викладачів і старшокурсників, мають статус " національний дослідницький університет ". Цей статус надається університетам РФ на конкурсній основі на десять років. Першими цей статус отримали Національний дослідницький технологічний університет (МИСиС) і Національний дослідницький ядерний університет (МІФІ).

З 2009 року національними дослідницькими університетами також є Вища школа економіки, Московський фізико-технічний інститут, Московський державний технічний університет ім. Н.е. Баумана і Московського авіаційного інституту. У 2010 році цей список поповнили також Російський державний університет нафти і газу імені І.М. Губкіна, Російський державний медуніверситет, Московський енергетичний інститут, Московський державний будівельний університет і Московський державний інститут електротехніки.

Статус "національний дослідницький університет" надається тільки тим вузам, які і навчають студентів, і ведуть активну дослідницьку та експериментальну діяльність в тій чи іншій науковій сфері.

Місце для реклами

Банер, Гасло або коротка інформація

Які ж з них є найпопулярнішими і навіть кращими?