Телепередача «Москва зустрічає друзів» на каналі «Культура», Хабаровськ

1. Культура
  2. тривалість

Фестиваль "Москва зустрічає друзів" - наймасштабніший проект Міжнародного благодійного фонду Володимира Співакова. З 2004 року він щорічно проходить на кращих концертних майданчиках Москви і Підмосков'я. В урочистому відкритті фестивалю беруть участь колективи з різних регіонів Росії і Державний камерний оркестр "Віртуози Москви". Художній керівник і головний диригент - Володимир Співаков.

Фестиваль Москва зустрічає друзів - наймасштабніший проект Міжнародного благодійного фонду Володимира Співакова Культура

Помилка в розкладі

тривалість

1 година 20 хвилин (80 хвилин)