Новий рік на старий лад

1. Поділитися в соцмережах

Друзі! Хочете дізнатися про те, як новий рік на Русі стали святкувати 1 січня? Запрошуємо вас на музейне заняття «Новий рік на старий лад, або як за старих часів на Русі Новий рік зустрічали». Це інтерактивне, захоплююче заняття для молодших школярів, а також для сімей з дітьми. Вас захоплять в цікаве дійство дама Музейна легенда, дами-дворянки і Царський глашатай. Учасники заняття «перенесуться» в російське село початку XVII ст., Де від Бабусі в народному костюмі дізнаються про старовинних традиціях народної зустрічі зими в святочний час. Гості будуть співати святочні колядки, гадати, грати в старовинні народні ігри.
Збір групи - біля головного входу в Лефортовський парк (Головінський сад) з боку вулиці Красноказарменной. Заняття відбудеться 9 січня 2015 року в 12.00 і 15.00. Попередній запис за тел .: 8 (499) 261-71-09.

Якщо ви знайшли помилку: виділіть текст і натисніть Ctrl + Enter

Хочете дізнатися про те, як новий рік на Русі стали святкувати 1 січня?