Ненудні вихідні в Мінську: куди йти за хорошим настроєм 16 і 17 грудня

1. Благодійний проект "Роби користь"
  2. Різдвяний оперний форум
  3. Фестиваль "Зелений горошок"
  4. виставка Stories
  5. Кінопоказ Watch Docs Belarus

У найближчі вихідні в Мінську відбудуться цікаві кінопокази, виставки, новорічний благодійний проект для тварин, оперний форум. Саме час замислитися про новорічні подарунки для близьких - на ярмарку виробів ручної роботи ви знайдете душевні і незвичайні сувеніри.

Благодійний проект "Роби користь"

23 грудня, Surf Coffee (вул. Кірова, 19)

"Роби користь" - це благодійний проект, який спрямований на збір коштів для допомоги бездомним тваринам. Разом з кав'ярнею Surf Coffee в суботу буде організовано чергове музичний захід, де будуть збирати гроші притулкам для бездомних тварин. Гостей чекають веганські солодощі, хороша музика від діджеїв, які підтримують ініціативу і створюють атмосферу своїми пластинками, інші розваги і активності.

Різдвяний оперний форум

З 15 по 21 грудня, Національний академічний Великий театр опери і балету (пл. Паризької комуни, 1)

231 учасник - на сьогоднішній день така статистика Мінського міжнародного Різдвяного конкурсу вокалістів, який у Великому театрі пройде вже в 4-й раз. Білорусь, Росія, Грузія, Узбекистан, США, ПАР, Вірменія, Азербайджан, Ізраїль, Казахстан, Китай, Монголія, Франція, Німеччина, Латвія, Молдова, Італія, Естонія, Україна - молоді артисти з цих країн планують приїхати на конкурс.

Призовий фонд конкурсу - $ 28 тис. Володар Гран-прі отримає грошовий приз у розмірі $ 10 тис., Лауреат I премії буде нагороджений сумою, еквівалентною $ 8 тис., Лауреат II премії удостоїться грошового призу в $ 6 тис., А лауреат III премії отримає $ 4 тис ..

У журі - директора великих європейських театрів, фестивалів, міжнародних видань та представники Великого театру Білорусі.

програма проекту тут .

Фестиваль "Зелений горошок"

З 16 по 29 грудня, ТЦ "Скала" (вул. П.Глебкі, 5)

Весь грудень на першому поверсі в ТЦ "Скала" буде проходити виставка-ярмарок виробів ручної роботи "Зелений горошок". Столичні майстри представлять свої роботи: сувеніри, авторські прикраси, дизайнерські брошки з натуральних каменів, оригінальні вироби з дерева, металу, шкіряні браслети, кераміку, мило і свічки ручної роботи, авторські ляльки.

виставка Stories

До 20 грудня, Національний центр сучасного мистецтва (вул. Некрасова, 3)

Павло Шапп - художник в широкому сенсі цього слова: художник театру і кіно, живописець-станковіст, дизайнер інтер'єрів, сценарист, письменник - автор оповідань-мініатюр. Вербальні образи зримих форми в живописних творах художника. У них та ж недомовленість і дивина. Спонтанна "випадковість" композиційних рішень продумано вивірена.

Експозиція Stories включає нові серії автора:

• Покинутий сад кентавра;
  • Go-Go-Golf;
  • Hokku.

Кожна серія нероздільно пов'язана з авторськими літературними етюдами.

Кінопоказ Watch Docs Belarus

З 14 по 17 грудня, кінотеатр "Мир" (вул. Козлова, 4А)

З 14 по 17 грудня в Мінську пройде міжнародний фестиваль документального кіно про права людини. Кінопоказ WATCH DOCS Belarus щорічно збирає на своїх майданчиках глядачів і учасників з усього світу, щоб привернути увагу до актуальних подій сучасності і створити простір для їх обговорення.

WATCH DOCS Belarus з'явився в Мінську в 2015 році зусиллями однодумців-організаторів і десятків волонтерів. Мінчани вже двічі мали можливість побачити вибрані фільми, поспілкуватися з творцями і головними героями стрічок, а також експертами з таких актуальних проблем, як події в Україні, цифрова безпеку, залежно підлітків, іслам в сучасному світі та ін.

Більшість стрічок - роботи всесвітньо відомих режисерів.