Конкурс юних музикантів «Лускунчик». Новини

1. Умови участі Конкурс «Лускунчик» проводиться за трьома спеціальностями: фортепіано; струнні інструменти...
  2. Конкурс "Лускунчик" готується назвати кращих
Умови участі

Конкурс «Лускунчик» проводиться за трьома спеціальностями: фортепіано; струнні інструменти (скрипка, віолончель, арфа); Духові інструменти (крім блок-флейти) та ударні інструменти. У конкурсі можуть взяти участь юні музиканти не старше 14 (струнні та фортепіано) і 15 років (духові та ударні). Нижнього обмеження віку учасників немає.

Учасники конкурсу "Лускунчик" розповіли про свої плани на рік

Конкурс юних музикантів «Лускунчик», який проводить телеканал «Культура», завершився, але казка не закінчується. Знімальна група «Новин культури» зустрілася з деякими фіналістами, щоб дізнатися їх плани на майбутній рік і зробити деякі подарунки.

Конкурс "Лускунчик" готується назвати кращих

Фіналісти конкурсу «Лускунчик-2013» удостоєні права виступити в III турі з Академічним симфонічним оркестром Московської державної академічної філармонії в Концертному залі ім. П. І. Чайковського. Сьогодні, 10 грудня, будуть названі кращі юні музиканти.