«Артдокфест» пройде в трьох містах Росії

З 6 по 12 грудня в Москві, Санкт-Петербурзі і Єкатеринбурзі пройде Міжнародний фестиваль документального кіно «Артдокфест». Глядачі побачать 136 фільмів з 30 країн. Покази відбудуться в московському кінотеатрі «КАРО 11 Октябрь», петербурзькому кінотеатрі Angleterre Cinema Lounge і єкатеринбурзькому «Єльцин-центрі». З 6 по 12 грудня в Москві, Санкт-Петербурзі і Єкатеринбурзі пройде Міжнародний фестиваль документального кіно «Артдокфест»

Фотографія з архіву «Артдокфест»

У конкурсній програмі «Артдокфеста» - 21 неігровий фільм російських і зарубіжних режисерів. У їх числі - «Severe» (Росія), «Віра. Надія. Любов »(Німеччина),« На нікелевої Місяці »(Канада),« На краю свободи »(Данія),« Мавпа, страус і могила »(Ізраїль, США, Болгарія),« Пісні для кита »(Білорусь) та інші картини . У журі - заслужений учитель Росії і директор «Клас-центру» Сергій Казарновський, журналіст Наталія Барб'є, поетеса Віра Полозкова. Вони визначать володаря Гран-прі фестивалю, назвуть кращий повнометражний документальний фільм і вручать спеціальний приз журі.

Глядачів також чекають спеціальні програми: «Середовище» - панорама кращої авторської документалістики російською мовою; «Від А до А» - документальні фільми, які перемагали в національних конкурсах 2016-2017 років; «Після Союза.doc» - фільми пострадянського простору про життя і проблеми після розпаду СРСР; «Наші» - картини про життя російських громадян, що живуть за кордоном; гала-прем'єри фестивалю та інші. Зустрічі з авторами картин в цьому році стануть доступнішими: покази фільмів вперше пройдуть не одночасно у всіх містах, а в різний час.

Завершиться «Артдокфест» врученням в Москві щорічної Національної премії в області неігрового кіно і телебачення «Лаврова гілка». Нагороду отримають кращі неігровий кінофільм, арт-фільм, неігровий телевізійний фільм, науково-популярний, просвітницький фільм, документальний дебют в кіно і на телебаченні. Фіналістів виберуть з 548 робіт.

Детальна програма показів - на сайті фестивалю .