У омському кафе покажуть проекції картин Михайла Врубеля

Фото: tanais.info

У омської кав'ярні на день відкриється арт-простір з 3D-роботами Михайла Врубеля.

17 березня 2018 року в кав'ярні «Скуратов», розташованої на вулиці Інтернаціональній, пройде захід, присвячений дню народження відомого російського художника Михайла Врубеля «Врубель. Кав'ярня ». Організацією проекту займається медіалабораторія «ТРИЗ» за підтримки регіонального Мінкульту і Омській арт-резиденції на кошти президентського гранту.

Перед івано-франківців на один день відкриється арт-простір з інсталяцією картин художника, виконаних в техніці «ожилі полотна». Протягом дня в кафе будуть проходити лекції та арт-класи, продаж дизайнерських прикрас за мотивами творів мистецтва і десерти у вигляді відомих картин.

А вже через місяць, 15 квітня, в клубі «Ангар» пройде друга подія проекту - мультимедійна вистава «Дали. Ангар ». Воно включить в себе шоу-інсталяцію за мотивами картин Сальвадора Далі, виступи театру мод «ОбраZ», циркових артистів і Омського державного академічного симфонічного оркестру.

Додамо, що на початку травня в музеї ОмГТУ відкриється інсталяція « Авангард . Космос », яка стане заключним етапом проекту. Івано-франківців покажуть роботи художників російського авангарду XX століття.

Підписуйтесь на наш канал в Яндекс Дзен .

Знайшли друкарську помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter

Знайшли друкарську помилку?