У Петербурзі пройде благодійний фестиваль «Антон тут поруч» :: Репост :: РБК.Стіль

Автор Олена Фоміна

24 серпня 2018

2 вересня на острові Нова Голландія в Петербурзі відбудеться фестиваль «Антон тут поруч». Його мета - звернути увагу суспільства на потреби людей з розладами аутистичного спектру і іншими ментальними особливостями.

програма фестивалю , Розроблена спільно з проектом «Нова Голландія: культурна урбанізація», об'єднає виступи сучасних музикантів і творчих колективів.

На головній сцені виступлять московська група «Комсомольськ», яка грає іронічний інді-поп, колектив All In Orchestra, що експериментує з класичної та електронною музикою, і оркестр центру «Антон тут поруч».

Група «Комсомольськ»

Ігор Яковенко

Група All In Orchestra

© antonfest.com

Також відвідувачі зможуть взяти участь у театральній прогулянці в навушниках: на території острова буде представлена ​​нова версія інтерактивного спектаклю режисера Михайла Патласова і драматурга Аліни Шклярської «Життя - це досконала разнотой», в основу якого лягли висловлювання студентів центру «Антон тут поруч» та їх незвичайний погляд на світ. Студія Діани Вишневої Context Pro проведе кілька відкритих танцювальних майстер-класів.

У павільйоні буде працювати виставка «Життя - це коли живеш нормально». Експозиція розкриє два можливих сценарії життя людини з аутизмом або іншими ментальними особливостями. З одного боку - це зміст в психоневрологічному інтернаті, з іншого - комплексна модель абилитации, в якій людина з РАС інтегрований в суспільство і реалізує свої права на працю, освіту і дозвілля.

Велика інсталяція-дослідження з повітряних куль буде створена за участю всіх гостей фестивалю і творчого об'єднання №52. Належить з'ясувати, скільки людей з розладами аутистичного спектру серед нас насправді, оскільки в Росії в цілому і в Петербурзі зокрема немає точної статистики, а прогнози в десятки разів перевищують офіційні дані.

У наметі пройдуть традиційні дитячі заняття швейної, керамічної, графічної, переплетній, декораторський і столярної майстерень центру «Антон тут поруч» та картонної майстерні Mato Paper. Тут також можна буде придбати готові сувеніри.

Всі артисти підтримують фестиваль на благодійній основі, а виручені кошти будуть спрямовані на реалізацію проектів комплексної допомоги людям з РАС (розладом аутистичного спектру).