На IV зльоті московських вожатих нагородять кращих педагогів

Більше тисячі педагогів візьмуть участь в IV зльоті московських вожатих. На одному з наймасштабніших російських форумів будуть підведені підсумки літнього сезону.

В рамках професійної програми відбудеться інтелектуальна вожатська гра «Зелений валізу», пройдуть майстер-класи та тренінги. Також перед гостями виступлять експерти в галузі педагогіки і психології. Начальник управління позанавчальної діяльності МФТІ Олексій Кранін навчить вирішувати конфліктні ситуації в таборі, а соціальний педагог Софія Достман розповість про особливості роботи з дітьми-сиротами.

Головною подією зльоту традиційно стане церемонія нагородження переможців премії вожатского майстерності «Сонячне вітрило». Статуетки та подарунки отримають 36 кращих педагогів. Всього цього літа в таборах працювали 2264 людини.

«У цьому році ми нагороджуємо вожатих, визнаних кращими в двох номінаціях:" Профі "(для тих, хто відпрацював в заміських таборах кілька змін) і" Відкриття "(хто тільки почав працювати вожатим, але вже проявив себе як справжній професіонал)», - розповів перший заступник генерального директора Мосгортура Наталія Лосєва.

Вдруге на форумі будуть вручати нагороду переможцям у номінації «Особливий герой». Організатори подякують тих, хто, незважаючи на непередбачені обставини, що сталися під час зміни, зміг подолати труднощі.

Крім того, вперше в цьому році на зльоті пройде фестиваль вожатських стартовок. Десять команд представлять свої танцювальні візитки. Журі оцінюватиме оригінальність, синхронність рухів, якість виконання і вибір музики. Краща композиція стане офіційним танцем оздоровчої кампанії в 2018 році. Номер виконуватимуть в усіх таборах, де відпочивають діти за туристичними путівками Мосгортура.

Увечері відбудеться концерт за участю Олександра і Мар'яни Мостовяк ( «Голос. Діти»), групи «ЛОVI», танцювальної команди Rio Dance Academy. Хедлайнером зльоту стане група IOWA. Ведуча - Тутта Ларсен.

Організатори заходу - Департамент культури міста Москви і Мосгортур.

Зліт вожатих відбудеться 2 грудня в культурному центрі «Москвич» .

Вхід вільний. Необхідно заздалегідь пройти онлайн-реєстрацію .