Відбувся круглий стіл на тему Великої Вітчизняної війни

Організаторами круглого столу присвяченого 120-річчю від дня народження радянського воєначальника і Маршала Радянського Союзу Костянтина Костянтиновича Рокосовського стали Громадська Організація "Російсько-Вірменське Молодіжне Єдність" (РАМЕ), Російсько-Вірменський (Слов'янський) університет (РАУ), посольство РФ в РА і Російський центр Науки і Культури в Єревані.
Під час круглого столу з вітальними словами виступили голова ГО "Російсько-Вірменське Молодіжне Єдність" Г.А.Гумашян, завідувач кафедри всесвітньої історії та зарубіжного регіонознавства РАУ Е.Г.Маргарян, радник Посольства РФ в РА А.В.Васільева і заступник директора російського Центру Науки і Культури в Єревані А.І.Біченова.
Модератором круглого столу під час виступів студентів РАУ і філії МДУ в Єревані став віце-голова ГО "российкие-Вірменське Молодіжне Єдність" к.п.н. Вардазарян Сергій. Виступи студентів РАУ і філії МДУ в Єревані були на теми "Партизани в роки ВВВ", "Радянська розвідка в роки ВВВ" і "Цікаві факти з життя маршала Рокоссовського". Нагадаємо, що РАМЕ щороку в травні проводить круглі столи присвячені дню перемоги.

Арташес Гегамян: КОНСОЛІДАЦІЯ ГЕРОЇВ Арцахского НАЦІОНАЛЬНО-ВИЗВОЛЬНОЇ ВІЙНИ - ЗАПОРУКА ЗБЕРЕЖЕННЯ СВІТУ В Закавказзі