Східний адміністративний округ (ВАО) міста Москви

1. характеристика Східний адміністративний округ (ВАО) міста Москви - один з десяти округів столиці....
  2. Адміністративні округу Москви

характеристика

Східний адміністративний округ (ВАО) міста Москви - один з десяти округів столиці Східний адміністративний округ (ВАО) міста Москви - один з десяти округів столиці. Був утворений в 1991 році для адміністративного управління відповідною територією. До складу ВАО входять 16 районів: Богородское , Вешняки , східний , Глянув , Іванівське , Східне Ізмайлово , Ізмайлово , Північне Ізмайлово , Косино-Ухтомський , Метрогородок , Новогирєєво , Новокосіно , Перово , Преображенское , Соколина гора і Сокільники .

Округ займає територію 154.6 км2. Загальна чисельність жителів Східного округу становить близько одна тисяча триста вісімдесят чотири тисячі осіб.

Управління округом здійснює Префектура ВАО і інші окружні органи влади .

зв'язані документи

Розпорядження Уряду Москви № 421-РП від 21 липня 2015 року

Про надання Державному автономному установі культури міста Москви «Перовський парк культури і відпочинку» земельної ділянки за адресою: м Москва, зона відпочинку «Терлецька Діброва», розташованого в межах особливо охороняється природного території «Природно-історичний парк" Ізмайлово "(Східний адміністративний округ міста Москви) Розпорядження Уряду Москви № 418-РП від 21 липня 2015 року Про надання Державному бюджетній установі культури міста Москви "Московський державний об'єднаний художній історико-архітектурний та природно-ландшафтний музей-заповідник» земельної ділянки за адресою: м Москва, містечко ім. Баумана, розташованого в межах особливо охороняється природного території «Природно-історичний парк" Ізмайлово "(Східний адміністративний округ міста Москви) Постанова Уряду Москви № 409-ПП від 7 липня 2015 року Про затвердження проекту планування території району Богородское міста Москви, обмеженою проектованим проїздом N 422, Краснобогатирская вулицею, проектованим проїздом N +1743 і кордоном охоронної зони об'єкта культурної спадщини N 314 Розпорядження мера Москви № 260-РМ від 14 квітня 2015 року Про встановлення карантину на території району Вешняки Східного адміністративного округу міста Москви Розпорядження Уряду Москви № 40-РП від 3 лютого 2015 року Про надання відкритому акціонерному товариству «Московська об'єднана електромережева компанія» земельної ділянки за адресою: м Москва, 5-й Променевий просік, вл. 12а, стор. 1, розташованого в межах особливо охороняється природного території «Природно-історичний парк" Сокольники "(Східний адміністративний округ міста Москви)

Всі документи (588)

Список районів ВАО: Богородское , Вешняки , східний , Глянув , Іванівське , Східне Ізмайлово , Ізмайлово , Північне Ізмайлово , Косино-Ухтомський , Метрогородок , Новогирєєво , Новокосіно , Перово , Преображенское , Соколина гора і Сокільники .

Адміністративні округу Москви

Дивіться також Округи та райони Москви