Документація для дитячого садка

РОЗРОБКИ

У категорії розробок: 10

Фільтр по цільовій аудиторії

Перспективне планування складено на все літо і представлено у вигляді тематичних тижнів. Включає в себе спеціально-організовану діяльність і зміст навчально-виховного процесу, організовуваного протягом усього дня перебування дитини в дитячому саду.

Дана методична розробка буде корисною вихователям дитячих садків при організації та плануванні роботи з дітьми в літній період. Є досить актуальною.

РОБОЧА ПРОГРАМА
Старшої групи №6 «Зірочки»
НА 2016-2017 навчальний рік

Цільова аудиторія: для вихователя

В даному документі проводиться звіт про виконану роботу за рік. Описується чому діти навчилися, які знання і вміння придбали. Наводиться приклад вихователів з оформлення предметного середовища.

Наводиться приклад вихователів з оформлення предметного середовища

Цільова аудиторія: для вихователя

Методичні рекомендації щодо створення екологічного середовища ДНЗ за програмою «Дитинство». Створення нових екологічних куточків і екологізації старих. Умови створення еколого-розвивального середовища в дитячому саду відповідно до ФГТ. Наповнюваність екологічних центрів по молодшої, середньої та старшої груп. Використання виставок, міні -музеев, колекціонування з метою художньо-естетичного розвитку.

Цільова аудиторія: для вихователя

У методичному посібнику подано авторську програму «Спортивна гімнастика» для дітей від 3 до 7 років.
У посібнику дана класифікація гімнастичних вправ і вправ на снарядах, приведена характеристика основних фізичних якостей та вправи на їх розвиток, а також вправи на розслаблення і відновлення організму.
Крім того, в посібнику наводяться критерії оцінки загальної та спеціальної фізичної підготовки і рекомендації з техніки безпеки на заняттях зі спортивної гімнастики.
Посібник адресована інструкторам з фізичної культури і тренерам - викладачам в дитячому саду.

Цільова аудиторія: для дошкільнят

Управлінський проект «Розробка системи і пошук ефективних методів і прийомів щодо підвищення педагогічної майстерності в питаннях мовленнєвого розвитку дошкільників». Реалізація даного проекту спрямована на самовдосконалення і творчу самореалізацію педагогів, які здійснюють інноваційну діяльність, за допомогою проведення методичних заходів щодо підвищення професійної майстерності в питаннях мовленнєвого розвитку дошкільників. Правильно організовані, різноманітні за формою методичні заходи повинні забезпечити необхідну базу для успішного професійного становлення і розвитку педагогів, які беруть участь в інноваційній діяльності.

Я працюю в Муніципальному дошкільному навчальному закладі №127 міста Володимира. У нас в дитячому садку існує система паралельно-роздільного виховання, дівчатка і хлопчики виховуються в різних групах. Ми з Захарової Оленою Іллівною працюємо разом на групі дівчаток вже уже 12 років, накопичений певний досвід, який ми часто уявляємо перед своїми колегами. У 2011 році на Міському педагогічному марафоні був представлений даний матеріал, який ми пропонуємо вашій увазі.

Цільова аудиторія: для вихователя

Проект літньої оздоровчої площадки для дошкільнят "Казкова планета"

Предмет «Англійська мова» - це дидактично відпрацьована система знань, умінь і навичок, за допомогою яких учні повинні оволодіти початковим рівнем знання англійської мови. Навчитися вживати в мові загальноприйняті вирази, отримати запас яскравих вражень від спілкування іноземною мовою. Діти 4-7 років досить легко опановують іноземною мовою в процесі рольових ігор, розучування веселих віршів і пісеньок. Вони "оживляють" букви англійського алфавіту і придумують казки та оповідання.
Метою даної програми є
ознайомлення та навчання початкового рівня знання іноземної мови та емоційний розвиток дитини. Виховуючи інтерес до вивчення іноземної мови і розвиваючи комунікативні навички ми багато в чому сприяємо успішної адаптації дитини в колективі та становленню та розвитку гармонійної особистості

У розробці представлена ​​презентація міського-методичного об'єднання дошкільних працівників, інніціатівной групою педагогів під моїм керівництвом розроблено положення про робочу програму педагога, де описана приблизна структура програми, вимоги до неї, предложенол кілька варіантів навчально-тематичного прлана, на голосування педагогів міста було предоложіть прийняти положення про конкурс навчальних програм, текст положення і екго умови так само представлені в розробці.

Конкурси

Диплом і довідка про публікацію кожному учаснику!

Диплом і довідка про публікацію кожному учаснику