Ірина Негуляєва

В даний час Росія переживає один з непростих історичних періодів. І найбільша небезпека, яка чатує на наше суспільство сьогодні в руйнуванні особистості дитини. Нині матеріальні цінності домінують над духовними, тому у дітей спотворені уявлення доброту, милосердя, великодушності, справедливості. Духовно-морального виховання необхідно приділяти найпильнішу увагу і спираючись на Концепцію Федерального державного освітнього стандарту це соціальне замовлення повинен реалізовуватися на початкових щаблях дошкільної освіти. Мета моєї діяльності: Виховання духовно -моральні особистості дитини, через прилучення дошкільників до витоків російської народної культури.

Духовно-моральне виховання на основі православних традицій допоможе сформувати ядро особистості, благотворно впливаючи на всі сторони і форми взаємовідносин людини зі світом.

Ірина Негуляєва   Духовно-моральне виховання дитини-дошкільника за допомогою його залучення до цінностей православної культури   В даний час Росія переживає один з непростих історичних періодівПублікації по темі:

Фотозвіт «Пізнавальний розвиток дітей за допомогою залучення до цінностей історії, культури і природи рідного краю»   Екскурсія по околицях рідного села Ворша Фотозвіт «Пізнавальний розвиток дітей за допомогою залучення до цінностей історії, культури і природи рідного краю» Екскурсія по околицях рідного села Ворша. Мета: Виховання любові до рідного краю, через знайомство з його історією, традиціями. Завдання: Залучати.

Духовно-моральне розвиток і виховання дітей: формування сімейних цінностей і сімейної культури Дошкільний вік - це час виховання душі, а не освіти дитини ... Духовно-моральне виховання дошкільників - це перш за все.

Духовно-моральне виховання дітей дошкільного віку за допомогою музейної педагогіки «Почуття любові до Батьківщини потрібно дбайливо вирощувати, прищеплюючи духовну осілість, так як без коренів в рідній місцевості, стороні людина.

Духовно-моральне виховання дошкільників на основі залучення до витоків соціокультурного середовища В даний час стає пріоритетним духовне відродження суспільства, в зв'язку з чим найважливішим завданням є гармонійний розвиток і.

Духовно-моральне виховання дошкільників за допомогою ознайомлення з природою рідного краю Радість і щастя, здоров'я і довголіття необхідні кожній людині. І ми бажаємо цього своїм рідним, близьким, друзям. Людина здатна.

Духовно-моральне виховання дошкільників за допомогою ознайомлення з рідним краєм Дуже часто в наш час звучать приємні, теплі слова: «російська душа», «феномен російської душі». І лякають, жорсткі: «деградація суспільства» ,.

Духовно-моральне виховання дитини в дитячому саду В даний час суспільство, в якому ми живемо, задихається від зла, аморальності і байдужості. Відбувається занепад духовної складової.

Духовно-моральне виховання дошкільників за допомогою ознайомлення з музеєм Духовно-моральне виховання дошкільнят через ознайомлення з музеєм. Ф. Дзери: Музей - це суміш мистецтва і історії, філології та байки ,.

Патріотичне виховання дитини-дошкільника за допомогою залучення до російських народних традицій Актуальність проблем, пов'язаних з моральним вихованням підростаючого покоління безперечна. На всіх етапах розвитку педагогічної науки.

Есе «Духовно-моральне виховання дошкільника в умовах ФГОС» Формування духовно-моральних якостей - одна з актуальних і складних проблем, яка повинна вирішуватися сьогодні усіма, хто має відношення.