Пошта Росії назвала режим роботи відділень у святкові дні 10-12 червня

Фото: ТАСС / Донат Сорокін

Пошта Росії повідомила про режим роботи у святкові дні. У День Росії цілодобово працюватимуть тільки два відділення - в Москві і в Санкт-Петербурзі. Про це m24.ru розповіли в прес-службі компанії.

"У День Росії, 12 червня 2017 року, в цілодобовому режимі продовжать працювати відділення Пошти Росії Москва 101000 (Мясницкая вулиця, 26) і Санкт-Петербург 190000 (Поштамтська вулиця, 9А). Для інших поштових відділень країни цей день оголошений вихідним. 12 червня 2017 року обмін пошти з відділеннями зв'язку, доставка поштових відправлень, періодичних друкованих видань і виїмка письмової кореспонденції з поштових скриньок не провадиться ", - сказали в прес-службі.

У суботу, 10 червня, пошта буде відкрита відповідно до звичайного графіку. 11 червня, в неділю, всі поштові відділення працюватимуть зі скороченням робочого дня на годину, додали в компанії. Московські відділення 107241 на Уральської вулиці і 121099 на Смоленській площі 11 червня працюють до 21 години.

13 червня пошта відновить роботу відповідно до графіка. Відділення Москва 107241 і 121099 будуть відкриті з 08:00.

"Для безперебійної і своєчасної доставки пенсій та допомог, поштових відправлень і періодичних видань для ряду сільських поштових відділень може бути встановлений інший режим роботи", - відзначили в Пошті Росії. Доставка пенсій та допомоги у святкові дні буде здійснюватися за погодженням з регіональними відділеннями Пенсійного фонду РФ.

"Користувачі мобільного додатка Пошти Росії можуть оперативно уточнити графік роботи або знайти на карті найближчим відкрите поштове відділення", - підкреслили в прес-службі.

Посилання по темі

День Росії відзначається 12 червня. В цей день для москвичів підготували ряд розважальних заходів . На Красній площі пройде великий концерт. В саду "Ермітаж" відбудеться масове чаювання або "Самовар-фест" з двометровим самоваром об'ємом в 300 літрів, який буде занесений в Книгу рекордів Росії як найвищий латунний самовар. Будинки й мости столиці забарвляться в кольори триколора до Дня Росії. А відвідувачів столичних бібліотек в цей день чекають патріотичний аквагрим, квест, фотовиставка, спортивна ігротека і споконвічно російські танці. Парковка в місті буде безкоштовною і 11, і 12 червня . У свято також обмежать продаж алкоголю . Торгівлю спиртним тимчасово заборонять в місцях проведення масових заходів і розташованих поруч магазинах. Розклад приміського сполучення також зміниться в святкові дні .