У Київському метро з'явилися карти-схеми для незрячих

1. Орфографічна помилка в тексті:

29 серпня 2014 року, 17:15 Переглядів: 29 серпня 2014 року, 17:15 Переглядів:   У метро столиці з'явилися карти-схеми для незрячих

У метро столиці з'явилися карти-схеми для незрячих. Фото прес-служби метрополітену.

У вестибюлях шести пересадочних станцій Київського метрополітену з'явилися рельефнографічние карти-схеми Київського метрополітену, якими зможуть скористатися, поряд з іншими, пасажири з вадами зору та повністю незрячі. Карти виготовлені відповідно до міжнародних стандартів доступності для людей з інвалідністю та з урахуванням принципів універсального дизайну. Для розміщення перших шести карт були обрані вестибюлі станцій " Театральна "," Хрещатик "," Майдан Незалежності "," Площа Льва Толстого "," Золоті Ворота "та" Палац спорту ", Оскільки вони розташовані в центральній частині міста і мають великий пасажиропотік.

На станціях "Майдан Незалежності" і "Хрещатик" (вхід з вулиці Хрещатик) схеми розміщені на стіні праворуч перед контрольно-пропускним пунктом. На станціях "Площа Льва Толстого" і "Театральна" - на стіні зліва відразу за контрольно-пропускним пунктом. На станції "Палац спорту" карта знаходиться на стіні зліва перед контрольно-пропускним пунктом. На станції "Золоті ворота" (вхід з Золотоворітського проїзду) карта розміщена на стіні ліворуч від входу в касовий зал. Всі карти-схеми розміщені на рівні особи людини середнього зросту. Контролери контрольно-пропускних пунктів проінструктовані і готові, в разі необхідності, зорієнтувати незрячого пасажира щодо розташування схеми. Вивчивши карту, незрячий пасажир має можливість попросити контролера про супроводі до поїзда.

Рельефнографічние схеми Київського метрополітену розроблені фахівцями і виготовлені на замовлення Всеукраїнської молодіжної громадської організації молоді з інвалідністю по зору "Генерація успішної дії", в рамках реалізації проекту "Інформаційна та інфраструктурна доступність, як фактор індивідуальної мобільності інвалідів по зору" за фінансового сприяння Фонду прав людей з інвалідністю та безкоштовно передані Київському метрополітену.

Рельефнографічние схеми покликані допомогти пасажирам з порушеннями зору краще зрозуміти географічне розміщення районів міста, напрямки ліній метрополітену, розташування пересадочних вузлів і окремих станцій щодо річки Дніпро та інших об'єктів. Таким чином, незрячі люди зможуть самостійно скласти оптимальний маршрут свого пересування по місту, розрахувати його тривалість, а отже, зробити проїзд по місту максимально комфортним і зручним.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

метро

, Майдан , пасажир , Хрещатик , мапа , Театральна , золоті ворота , Лева Толстого , палац спорту , Майдан Незалежності , сліпі , незрячі

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.