Стінгазета випускний групи «Що тобі подарувати, дитячий сад мій дорогий?»

Олена Власенко
Стінгазета випускний групи «Що тобі подарувати, дитячий сад мій дорогий?» Олена Власенко   Стінгазета випускний групи «Що тобі подарувати, дитячий сад мій дорогий

Привіт, мої дорогі колеги-натхненники! До сих пір не закінчила я тему випускного, вже давно пора ділитися неповторним періодом адаптації)

Що подарувати дитячому саду на випускний? Ми довго з батьками вирішували і радилися. Як мама дитини, яка відвідує д / с, я розуміла наскільки великі витрати для батьківського гаманця дитяче свято. Але як співробітнику, мені хотілося, щоб мої діти залишили про себе пам'ять. Вирішили йти найдешевшим шляхом-зробити подарунок самим! Одна з мам знайшла ідею в інеті стінгазети і ми вирішили зробити стенд з легкої часткою іронії.

На стенді розмістили співробітників-"бджілок" і відобразили їх вид діяльності в ДОУ.

На стенді розмістили співробітників-бджілок і відобразили їх вид діяльності в ДОУ

Стенд обклеїли самоклейкой, в фотошопі "оживили" бджілок, заламинировать, з шнурочков зробили "вусики"

Стенд обклеїли самоклейкой, в фотошопі оживили бджілок, заламинировать, з шнурочков зробили вусики

В сотах написали вірші про співробітників

Прошу вибачення за якість фото.

Прошу вибачення за якість фото

Цей стенд тепер висить в холі, поруч з кабінетом нашої завідуючої.

Якщо ця ідея стане в нагоді ще комусь, буду тільки рада!

Публікації по темі:

«Місто моє, дорогий Заводоуковськ» - подорож в історію міста Мета проекту: формування почуття патріотизму у вихованців, створення умов для розширення і закріплення знань дітей та їх батьків.

«Полюби всією душею Північ наш дорогий» Театральне кафе Тема: «Полюби всією душею Північ наш дорогий» • Ознайомити дітей з поетами Півночі. • Вчити дітей виразно читати.

НСД в підготовчій групі «Найдорожчий у світі людина» Пояснювальна записка Мама грає важливу роль в житті кожної людини. Розвиток відносин між дитиною дошкільного віку і матір'ю.

Чим же маму здивувати Чим же маму здивувати? Що ж мамі подарувати? Напередодні 8 березня ми з дітьми вибираємо які подарунки зробити улюбленим мамам і бабусям. Пропоную вашій увазі кілька цікавих.

Фотозвіт «Знайомство з вулицею і дорогий» (середня група)   На початку навчального року з дітьми своєї групи ми проводили екскурсію: знайомилися з вулицею, тротуаром, дорожніми знаками, які знаходяться Фотозвіт «Знайомство з вулицею і дорогий» (середня група) На початку навчального року з дітьми своєї групи ми проводили екскурсію: знайомилися з вулицею, тротуаром, дорожніми знаками, які знаходяться.

Гра-інсценівка «Важливе нараду, або Що подарувати мамам» Игра- інсценування «Важливе нараду, або Що подарувати мамам» (К. Авдєєнко) Цю інсценування можна використовувати в кінці ранку, як.

Конспект НСД «Серцем я завжди з тобою, мій селище дорогою» Конспект НСД «Серцем я завжди з тобою, мій селище дорогою» Програмний зміст: Розширити знання дітей про льотчиків - героях, які захистили.

Логопедическое заняття для дітей раннього віку «Кому що подарувати?» Вправа «Кому що подарувати?» Цілі: вчити відповідати на питання: «що?», «Кому?», «Який?», «Яка?»; активізувати і збагачувати лексичний.

Виріб «Для мами дорогою Виріб «Для мами дорогою!» Привіт, дорогий гість! До свята мам ще далеко, але ми вже почали потихеньку готуватися до приходу гостей! А гостей у нас завжди.

Проект «Мама - найдорожчий на світі людина» Проект складено і підготовлений: Вихователем Шиляєва Л. А. інструктором з фізичної культури Васильєвої М. Е. ПАСПОРТ ПРОЕКТУ 1. Назва.

Чим же маму здивувати?
Що ж мамі подарувати?
Логопедическое заняття для дітей раннього віку «Кому що подарувати?
» Цілі: вчити відповідати на питання: «що?
», «Кому?
», «Який?