Волзький філія МАДИ г.Чебоксари

В рамках проекту «Розробка та апробація моделі мережевої взаємодії освітніх організацій загальної та професійної освіти в рамках впровадження та реалізації інноваційних програм виховання учнів» секретар приймальної комісії Волзького філії МАДИ Олександра Євгенівна Гладкова відвідала середню школу № 40 з профорієнтаційної роботою. У школі створено і функціонує кабінет професійної орієнтації учнів в рамках реалізації заходу «Створення мережі шкіл, що реалізують інноваційні програми для обробки нових технологій і змісту навчання і виховання, через конкурсну підтримку шкільних ініціатив і мережевих проектів», передбаченого Федеральної цільової програми розвитку освіти на 2016- 2020 роки.

Восени 2017 року Росії проходила четверта Всеросійська тиждень заощаджень, організована в рамках спільного проекту Міністерства фінансів і Світового банку «Сприяння підвищенню рівня фінансової грамотності населення та розвитку фінансової освіти». Мета проекту - проведення комплексної інформаційно-просвітницької кампанії, спрямованої на формування розумного фінансової поведінки.

Волзький філія МАДИ приєднався до проекту і організував ряд заходів для своїх студентів. 1 листопада відбулася відкрита лекція старшого викладача Кувшинової Євгенії Василівни на тему «Інвестування в цінні папери». Студенти ознайомилися з основами і інструментами інвестування, з видами і характеристиками цінних паперів, а також з діями інвестора на фондовому ринку. Хлопці активно включилися в обговорення поставлених питань, а завершився захід діловою грою «Фондова торгівля». 2 листопада відбувся семінар кандидата економічних наук Тюмеровой Ірини Борисівни на тему «Особливості оподаткування населення». В ході семінару обговорили проблеми оподаткування фізичних осіб, визначили податкові пільги і приклади розрахунку податків для фізичних осіб, виявили відповідальність за невиконання податкового законодавства.

Підвищення рівня фінансової грамотності студентів Волзького філії МАДИ

У Сочі завершився Всесвітній фестиваль молоді і студентів, учасниками якого за підтримки чуваської регіонального відділення Союзу Машинобудівників Росії, Союзу «Чуваське республіканське об'єднання організацій профспілок« Чувашрессовпроф »стали представники« Тракторних заводів »Борис Гарнов, Тетяна Тарасова і Андрій Михайлов. Яскравий калейдоскоп корисних і запаморочливих подій, спрямованих на розкриття талантів і зміцнення міжнародних зв'язків, дозволив чувашским машинобудівникам виразити себе без рамок, цензури і нав'язаних авторитетів. «Цієї осені для нас настала воістину спекотна пора», - поділився враженнями про грандіозний форумі молодіжний лідер ВАТ «ЧАЗ» Борис Гарнов.

У День народної єдності в багатьох регіонах Російської Федерації під девізом «Мистецтво об'єднує» стартує Всеросійська культурно-освітня акція «Ніч мистецтв - 2017». 3 листопада до неї приєднається і Чуваська Республіка. Майданчиками для проведення заходів в Чувашії стануть бібліотеки, музеї, театри, будинки культури. На відвідувачів чекають виставки, майстер-класи, музичні концерти, екскурсії, творчі квести, дискусійні майданчики, спектаклі і т.д. Наприклад, в Чуваському державному експериментальному театрі драми відбудеться майстер-клас заслуженої артистки Чуваської Республіки Ольги Степанової з основ клоунади, в Чуваському державному театрі юного глядача імені М. Сеспель - спектакль «Юрате пурах іккен» (А любов-то є, виявляється) Н . Сидорова, а Національна бібліотека Чуваської Республіки запрошує на дискусійний майданчик «Мистецтво революції, революція в мистецтві», Меморіальний комплекс льотчика-космонавта СРСР А.Г. Миколаєва - на астрономічні спостереження (при сприятливих погодних умовах) і т.д. Різні заходи в рамках культурно-освітньої акції відбудуться також в Чуваському національному музеї, Державному історичному архіві Чуваської Республіки, Чуваському державному художньому музеї і т.д. Приєднуйтесь до акції «Ніч мистецтв» у соціальних мережах і викладайте свої фотографії з хештегом # іскусствооб'едіняет #artnight # ночьіскусств.

джерело Міністерство культури, у справах національностей та архівної справи Чуваської Республіки

джерело   Міністерство культури, у справах національностей та архівної справи Чуваської Республіки

26 жовтня в Волзькому філії МАДИ відбулася профілактична бесіда помічника прокурора Калінінського району Федорова В.Н зі студентами філії. Під час бесіди обговорювалися теми:

- відповідальність за вчинення злочинів, пов'язаних з незаконним обігом наркотичних засобів,

- профілактика екстремістських проявів в молодіжному середовищі.

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL