Дитяча музична школа санаторію Волзький Утес

Директор: Ерзамаева Ольга Сергіївна.

Дата створення організації: 1980 рік. 29 років очолювала музичну школу Панюшкіна Любов Микитівна. 28 років працювала Рева Тетяна Іванівна (викладач по класу баяна, акордеона). 13 років працювали Желєзнова Тетяна Едуардівна (викладач хору) і Мельникова Жанна Дмитрівна (викладач по класу фортепіано). Продовжують працювати Кравченко Наталія Юріївна (викладач теоретичних дисциплін, стаж роботи 32 роки, Ерзамаева Ольга Сергіївна (викладач по класу гітари, акордеона, стаж 32 роки), Ібрагімова Антоніна Володимирівна (викладач по класу гітари, акордеона, стаж 26 років). 5 років працює в школі Щебетіна Світлана Альбертівна (викладач по класу фортепіано), 4 роки Ніколотова Галина Борисівна (викладач хору), три роки Іщенко Тетяна Василівна (викладач образотворчого мистецтва). Кожен з викладачів віддав школі частинку свого серця, воей душі, любові до своєї справи і учням, в яких виховував і розвивав все найкраще.

Ось і зараз, як і 35 років тому, музична школа відчинила свої двері для юних музикантів. Малюки 4-6 років надійшли в групу раннього естетичного розвитку. Старші діти вчитимуться по общеразвивающим і предпрофессиональное програмами.

Музика - найбільш популярний, улюблений і поширений з усіх видів мистецтв. Музику можна слухати, дивитися і захоплюватися. Немає людини, яка коли-небудь не заспівав одну пісню або не затанцювати. Ось і приходять хлопці в школу, щоб навчитися співати, грати на музичних інструментах: фортепіано, акордеоні, гітарі, баяні; розрізняти музичні жанри, такі як опера, балет, симфонія, соната, кантата, етюд та інші. Словом, щоб розбиратися в музиці, бути освіченим, інтелігентною людиною, яка вміє цінувати прекрасне.

Щоб отримати музичну освіту потрібно мати велике бажання і працьовитість. Складність його полягає не тільки в отриманні певних знань, а й в придбанні навичок, тобто в щоденній тренуванні як у спортсменів.

273 людини отримали свідоцтва про закінчення нашої музичної школи. Деякі з них обрали музику своєю професією і продовжили навчання в середніх і вищих музичних навчальних закладах. Нам є чим пишатися. Гончарова Катерина після закінчення Саратовської консерваторії викладає в музичній школі ім. Мравинського в Санкт-Петербурзі. Рева Марина після закінчення Самарської академії культури і мистецтв стала професійною співачкою, гастролює з вокальною групою по всьому світу. Зараз в Астраханській консерваторії вчиться Шляхтин Євген, в Самарській академії культури і мистецтв П'янзін Микита.