В Одесі розпочався книжковий "Зелена хвиля" | Головні Одеські новини онлайн. Останні новини Одеси за сьогодні

22-й раз проходить в Одесі книжкова виставка-ярмарок Зелена хвиля

22-й раз проходить в Одесі книжкова виставка-ярмарок "Зелена хвиля". Вперше - в п'яти місцях.

Урочисте відкриття відбулося в Зеленому театрі парку ім.Т.Шевченка. Девізом цьогорічного форуму стали слова "Книга все одно переможе!"

Зелену стрічку фестивалю перерізав почесний гість Михайло Жванецький. Він розповів, що читає і перечитує Чехова, Селінджера, не раз пробував подужати Льва Толстого. Рекомендувати когось для читання письменник не хоче. Тут кожен вибирає сам, і це прекрасно, що є великий вибір. Ще одним почесним гостем книжкового фестивалю став ірландський поет Пол Малдун, лауреат премії Т.С. Еліота і Пулітцерівської премії. Йому подобається, що люди читають книги. Та й зелений - колір надії і його країни.

Відбулися презентації останніх книг Івана Драча: прози "Золотий цап" і поетичної - "дожиття до Соловейко", а також нової книги академіка Миколи Жулинського «Акордеон». Потім був представлений поетична збірка Ії Ківи «Подалі від раю».

Пройшов вечір авторської пісні та сучасного романсу Романа Капітонова Класику, сучасну музику, кіномузику виконував Камерний оркестр Одеської філармонії під керуванням Володимира Дикого.

«Іспанська румба» - так називався вечір гітарної музики Романа Дембіцького. Пройшов допрем'єрний показ фільму Ігоря Малахова «Одеса, Утьосова 14».

Новини від od-news.com в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/odnews

...