У ритмі літа. Гід по річним музичними фестивалями Самарської області

Як розважити себе влітку? Звичайно, можна використовувати перевірені методи: кататися на велосипеді, ходити в походи і на пікніки, купатися і загоряти. Але можна спробувати і що-небудь нове. Наприклад, відвідати літні фестивальні майданчики. «Волгафест», «Жигулівське вишня», «Кубок Волги», «Сизранський помідор» - це лише мала частина фестивалів, які щорічно об'єднують не тільки жителів регіону, а й гостей губернії. «Є talk!» Склав список найбільш яскравих музичних фестивалів, які пройдуть цього літа в Самарській області.

«Барабани світу - 2018»

Дата: 25 червня - 1 липня.

Місце: мікрорайон Федорівка, база відпочинку «Транспортник».

Вхід: Вільний.

Міжнародний етно-фестиваль «Барабани світу - 2018» - це тиждень ритмічної музики і можливість познайомитися з різноманітними етнічними культурами. У цьому році фестиваль відсвяткує 15-річний ювілей і збере в одному місці артистів з усіх куточків світу - з Нової Гвінеї, Сенегалу, Куби, Лівану, Ірану, Індії, Латвії та інших країн. Для бажаючих навчитися грати на традиційних музичних інструментах з 25 по 29 червня на майданчику фестивалю буде організовано роботу «барабанного табору». Тут для гостей проведуть заняття з гри на дарбуці , Бубнах, дойра , дафе , Рамкових барабанах, а також інші майстер-класи на будь-який смак. Освоївши барабани, можна буде взяти кілька уроків з танців, йоги та рукоділля. За підсумками фестивалю в Тольяттінськой філармонії пройде грандіозний концерт за участю кращих барабанщиків з різних країн. 12+.

«Тремоло 2018»

Дата: 30 червня - 4 липня.

Місце: Тольятті, територія відпочинку «Хвиля» (Комсомольське шосе, 68).

Вхід: Вільний

Фестиваль «тримали», раніше відомий серед любителів музики як «Класика над Волгою», - це феєрія класичної музики. Організатори знову мають намір порадувати шанувальників різноманітною програмою. Фанатів високого мистецтва чекають п'ять незабутніх вечорів на березі Волги. Відкриє програму трупа пермського театру «Балет Євгена Панфілова», яке 30 червня представить свою класичну постановку «Річка». «Активний театр» з Москви 1 липня зіграє виставу «Толстого немає» режисера Марини Перелешін. 2 липня в протягом усього дня гості зможуть ознайомитися з експозицією виставки «Останні люди епохи» московського художника Бориса Жутовскій. 3 липня симфонічний оркестр Уральської державної консерваторії ім. М. П. Мусоргського (Єкатеринбург) під керівництвом диригента Фабіо Мастранджело виконає концерт російської класичної музики. Завершить фестиваль концертна програма «Посвята Паваротті» у виконанні солістів арт-проекту «Тенор XXI століття» (Москва). 1 2+.

«Грушинський фестиваль 2018»

Дата: 9 - 12 серпня.

Місце: Самарська область, Мастрюковскіх озера.

Вхід: Безкоштовний.

Всеросійський фестиваль авторської пісні імені Валерія Грушина пройде вже в 45-й раз - але не на початку липня, як це зазвичай відбувається, а в серпні. За словами організатора «Груші» Бориса Кейльман, перенесення термінів викликаний проведенням в Самарській області матчів чемпіонату світу з футболу - 2018. Однак оргкомітет фестивалю сподівається, що це не вплине на чисельність гостей. Більш того, в честь ювілею організатори збираються запросити на фестивальну галявину всіх, завдяки кому «Груша» існує вже майже півстоліття. Очікується, що Мастрюковскіх озера в цьому році відвідають більше ста тисяч чоловік - бардів, поетів, любителів авторської пісні та туристів. 12+.

«РОК НЕ ЗАРАДИ ГРОШЕЙ - 2018»

Дата: 25 серпня.

Місце: Тольятті, Парковий комплекс історії техніки імені К. Г. Сахарова (Південне шосе, 137).

Вхід: Безкоштовний.

Вхід: Безкоштовний

У 2018 року фестиваль святкує свій перший ювілей. З 2014 року кожен серпень за ініціативою музиканта Андрія Воронцова (Тольятті) любителі року з Самарської області та інших регіонів Росії збираються на одному майданчику і проводять свого роду «капусники» - тільки більш масштабні. Планується, що в цьому році на тольяттинском рок-фестивалі виступлять 12 колективів з різних міст країни. Фішкою заходу є вільний вхід для всіх бажаючих. Фестиваль організовується завдяки підтримці спонсорів, а групи виступають на добровільних засадах. Як кажуть організатори, «" РОК НЕ ЗАРАДИ ГРОШЕЙ "не може бути" за гроші "за визначенням». 1 6 +.

«Метафест 2018»

Дата: 31 серпня - 1 вересня.

Місце: Самарська область, Мастрюковскіх озера.

Вхід: Вільний.

Метафест - це музичний фестиваль, який збирає на одному майданчику представників практично всіх музичних жанрів - від фанку до гранжу, від живої електроніки до джазу. Хедлайнерами «Метафеста» в 2018 році стане група «Афінаж» з Санкт-Петербурга і Василь Уріевскій з повним складом групи «Гардіна». Музиканти виступлять на фестивалі 1 вересня. Крім власне музичної частини, організатори планують облаштувати фуд-корт, ярмарки, ігротеки, а також збираються здивувати гостей сюрпризами. 16+.

Як розважити себе влітку?