«Діалоги» Валерія Гергієва і Соломона Волкова покажуть на Першому каналі

23:29 29.04.2018

Дата виходу в ефір 2 травня 2018 року.

Канал: Перший канал.

Ведучий: Соломон Волков.

Валерій Гергієв є одним з найвідоміших диригентів сучасності. Його ім'я відоме не тільки поціновувачам академічної музики; так, виступи маестро на найбільших майданчиках світу незмінно збирають мільйони слухачів. В репертуарі Гергієва є не тільки твори російської і зарубіжної класики, а й творіння сучасних композиторів.

2 травня 2018 го маестро відзначає 65-річний ювілей. З цієї нагоди Перший канал підготував прем'єру проекту «Соломон Волков: Діалоги з Валерієм Гергієвим», в якому диригент уперше докладно і відверто розповість про ключові та досі невідомих події свого життя.

Валерій Гергієв

Розмовляти з Валерієм Абісаловіч буде відомий журналіст, письменник і музикознавець Соломон Волков - його старий приятель по Ленінграду, давно живе в Америці. Знімальна група проїде за героями фільму на гастролях у Вашингтоні та Нью-Йорку, а також в поїзді по Росії, на якому Гергієв разом зі своїми музикантами їде по містах нашої країни в рамках Великоднього фестивалю - одного зі своїх головних дітищ.

Кадр з документального фільму «Соломон Волков: Діалоги з Валерієм Гергієвим»

«В особі Гергієва ми маємо справу з надзвичайним енергетичним феноменом. Він багато в чому одноосібно, так би мовити у американців, «single handled», перекроїв карту і графік побутування російської музики за кордоном. Іноді може здатися, що Гергієв здатний з'являтися в різних місцях, одночасно диригуючи в Ленінграді, Лондоні, Парижі та Нью-Йорку, розбурхуючи, заводячи і нервуючи, і музикантів, і пресу, і публіку », - каже Соломон Волков.

Валерій Гергієв діріжурует Симфонічним оркестром Маріїнського театру

Нагадаємо, що Валерій Гергієв є художнім керівником і директором Маріїнського театру з 1996 року, а з 2015-го - головним диригентом і музичним керівником Мюнхенського філармонічного оркестру. Маестро не тільки успішно співпрацює з провідними оперними театрами світу - «Ковент-Гарденом», «Метрополітен-опера» та іншими, він також працює зі Світовим оркестром світу, з філармонічними оркестрами Берліна, Парижа, Відня, Нью-Йорка, Лос-Анджелеса, симфонічними оркестрами Чикаго, Клівленда, Бостона, Сан-Франциско і Королівським оркестром Консертгебау (Амстердам).

Дивіться документальний фільм «Соломон Волков: Діалоги з Валерієм Гергієвим» в середу, 2 травня 2018 року, о 23:20 на Першому каналі.