Як в Росії відзначають річницю "Кримської весни". ФОТО

Учасниці фестивалю Весна в Єврейській автономній області   У російських містах триває святкування дня возз'єднання Криму і Севастополя з Росією

Учасниці фестивалю Весна в Єврейській автономній області

У російських містах триває святкування дня возз'єднання Криму і Севастополя з Росією. Основні заходи проходять в рамках фестивалю "Весна". Як раніше повідомляла "Правда.Ру", в соціальних мережах стежити за сьогоднішніми подіями можна по хештегом # фестівальвесна .

У Челябінську на мітинг-концерт зібралися тисячі городян. Акцію підтримали активісти громадського руху "За відродження Уралу", молодіжні, ветеранські, профспілкові організації, патріотичні об'єднання, політичні партії. За оцінками організаторів, у заході взяли участь близько шести тисяч южноуральцев.

Петрозаводськ

В рамках встановлення міцних взаємозв'язків Челябінської області з Республікою Крим побратимські угоди про співробітництво укладені між Еткульскім районом і містом Армянськ Республіки Крим. Коштом підписав угоду зі знаменитим дитячим курортом Євпаторія, а Троїцьк налагоджує співпрацю з Ялтою. Також побратимські угоди уклали Златоуст і Керч.

У центрі Волгограда в день возз'єднання пройшло відразу кілька заходів: мітинг, концерт і спортивні змагання. Відкрився фестиваль "Кримська весна" мітингом, який об'єднав волгоградцев всіх поколінь. З ранку суботи на Набережній 62-ї Армії зібралися близько тисячі осіб, повідомляє видання "Волга.Медіа".

Медіа

Мітинг в Волгограді

"Крим повернувся додому назавжди. Цей день - свято для всієї нашої країни", - звернувся до волгоградці ветеран Великої Вітчизняної війни Володимир Туров. Фронтовик від імені покоління переможців попросив жителів країни і городян берегти Батьківщину і зберігати мир, який дістався країні високою ціною. Сьогодні Володимиру Турів виповнилося 97 років.

В Оренбурзі третю річницю возз'єднання відзначили в Національній селі, куди прийшли понад дві тисячі осіб.

Саранськ

У мітингу, який пройшов біля українського подвір'я, взяли участь політики, представники громадських та молодіжних організацій, профспілки і трудові колективи. Не залишилися осторонь земляцтва і національні об'єднання.

У Грозному пройшов фестиваль культури і спорту "Крим і Росія - ми разом", в якому взяли участь більше десяти тисяч чоловік: представники органів влади, громадськості, духовенства, активісти молодіжних організацій, студенти вузів і ссузів Чеченської республіки.

У Грозному пройшов фестиваль культури і спорту Крим і Росія - ми разом, в якому взяли участь більше десяти тисяч чоловік: представники органів влади, громадськості, духовенства, активісти молодіжних організацій, студенти вузів і ссузів Чеченської республіки

Грозний

В рамках фестивалю пройшов святковий концерт, відбулися змагання з армрестлінгу, гирьового спорту, шашок та шахів. Також регіональним відділенням ДОСААФ і клубом "Нічні вовки" був організований авто- і мотопробіг.

У Кемерово на мітинг-концерт "Ми разом" прийшли понад три тисячі осіб. Захід відбувся в парку Перемоги імені Георгія Жукова. Більшість городян прийшли на мітинг разом зі своїми дітьми, деякі взяли з собою плакати з гаслами "Крим! Весна! Росія", "Разом назавжди", "Ми разом. Ми переможемо!".