Волгоград в березні - що взяти і що робити: відпочинок, погода, відгуки

1. Погода
  2. туристичний потік

Мій маленький син займається карате, а це часті спортивні збори і пересування по всій нашій неосяжній країні. Одна з таких поїздок відбулася в березні минулого року в місто-герой Волгоград , Куди я з радістю вирушила разом з дитиною.

Погода

Відверто кажучи, березень не найкращий місяць для відвідин міста з туристичною метою. У той час, коли мій син тренувався в теплому спортивному залі, я вирішила пройтися по місту і відвідати місцеві пам'ятки. Температура повітря вдень була близько нуля градусів, а ближче до вечора стало зовсім холодно. Під час підйому по сходах Мамаєва кургану, мене до кісток продував пронизливий вітер з Волги, і це не дивлячись на те, що я була досить тепло одягнена. Більшу частину дня я була змушена провести в музеях і кафе, щоб зігрітися. Періодично йшов мокрий сніг. Збираючись в Волгоград в березні, обов'язково запасіться теплими продуваються речами і шапкою, що закриває вуха.

туристичний потік

З початку березня до кінця жовтня - найсприятливіший час для проходження оздоровчого курсу в пансіонах і санаторіях Волгограда. Волгоградська область знаменита цілющими Ергінскімі мінеральними джерелами, які складають основу лікування. У зв'язку з цим, в березні основна частина гостей міста відвідує Волгоград в оздоровчих цілях, а зовсім не туристичних.

Що ж стосується їжі, то в центрі міста є безліч кафе з величезним асортиментом і прийнятними цінами. Я, як той ще любитель солодкого, залишилася в захваті від місцевих кондитерських.

Культурні заходи

Перед самим нашим поверненням додому, ми з сином відвідали фестиваль олійних ляльок "Масляна 2016", що проходив 13 березня. Нам вдалося побачити кілька десятків опудал різних за розміром і колориту. Дві години, проведених на фестивалі, пролетіли, як одна мить: ми вдосталь наїлися млинців, водили хороводи, співали пісні і брали участь у веселих конкурсах. За традицією фестиваль закінчився спаленням найбільшого масляного опудала.

приїжджаючи в Волгоград , Мимоволі потрапляєш в атмосферу радянського союзу: архітектура, трамваї радянських часів, радянська сімволіка- все це зустрічається часто-густо.

Якщо говорити в цілому, то погода зіпсувала все враження про місто з великою історією. Неможливо оцінити всю красу волзької набережній, так як рясний мокрий сніг заліплював очі, і продував наскрізь холодний вітер. По головному меморіального комплексу Мамаєв Курган замість того, щоб спокійно пройтися, все розглянути і перейнятися панує тут атмосферою патріотизму, довелося бігти галопом з єдиною думкою "скоріше б сховатися в тепло".

Не дивлячись на це, вдалося сповна нагулятися по музеям, присвяченим подіям Сталінградської битви, відвідати кілька художніх галерей і театр.