ВНЗ Волгограда: інститути Волгограда, університети в 2019 році

1. Державні ВНЗ 2018-2019 роки
  2. Отримання ступеня магістра
  3. підсумок

Абітурієнти з Волгограда спантеличені питанням, який ВНЗ обрати для навчання Абітурієнти з Волгограда спантеличені питанням, який ВНЗ обрати для навчання. У цьому місті працює велика кількість освітніх установ, які відрізняються один від одного набором спеціальностей і профілем діяльності. Частина ВНЗ - це університети або інститути. У таких установах абітурієнт знайде для себе велику кількість факультетів з різних професійним спрямуванням. Інші ВНЗ здійснюють свою діяльність в Вузьконаправлене профілі.

Сьогодні далеко не рідкість, що різні вищі навчальні заклади здійснюють підготовку кадрів за однією спеціальністю.

Минулі реформи в сфері освіти пішли на користь абітурієнтам, тому як майбутні студенти тепер можуть подати документи відразу в кілька ВНЗ. Університети та інститути Волгограда державного зразка пропонують абітурієнтам пройти конкурс і потрапити в число бюджетників для безкоштовного навчання.

Державні ВНЗ 2018-2019 роки

Не поспішайте подавати документи до першого-ліпшого університет. Спочатку ознайомтеся зі специфікою діяльності обраних ВНЗ. Від правильного вирішення буде залежати якість подальшого навчання. Ми пропонуємо вашій увазі список з шести університетів, двох інститутів і ряду філій освітніх установ з інших регіонів. приступимо:

1. Державний університет. Це найбільш популярний ВНЗ в Волгограді. Установа пишається власними дослідними центрами в кількості 6 штук. Абітурієнту пропонується на вибір 8 факультетів. ВолДУ активно співпрацює з вищими навчальними закладами з країн Азії, СНД та Америки. Це говорить про можливість взяти участь у всіляких програмах міжнародного рівня з академічного обміну. Серед спеціальностей ви легко знайдете юридичні, гуманітарні, точні та інші.
  2. Технічний університет являє собою вищий освітній заклад, який успішно випускає підготовлених фахівців. Студенти, які закінчили ВНЗ, легко знаходять роботу - це є результатом якісної програми підготовки, побудованої на багаторівневій системі освіти. На поточний момент часу ВНЗ пропонує 11 факультетів з різними формами навчання. Серед спеціальностей абітурієнт може вибрати як економічний, так і технічний профіль.
  3. Соціально-педагогічний університет. ВНЗ входить в число найбільших університетів педагогічного профілю в межах Російської Федерації. Структура університету включає в себе 15 факультетів, які в тій чи іншій мірі пов'язані з профільною діяльністю освітнього закладу.

Крім основного навчання, тут є можливість отримати додаткове або фундаментальну наукову освіту.

1. Медичний університет. ВНЗ займає 7-е місце в рейтингу всіх установ даного профілю в країні. До складу університету входять 5 клінік і 4 навчальні корпуси. Як ви вже напевно здогадалися, вступити сюди буде вкрай важко через наявність престижних напрямків, попитом на які обумовлений серйозний конкурс.
  2. Аграрний університет. Цей ВНЗ тільки недавно отримав статус університету. Для студентів пропонується 7 факультетів на вибір. Як показує практика, навчальний заклад готує висококваліфіковані кадри. ВНЗ активно співпрацює з різними сільськогосподарськими підприємствами і організаціями, що дозволяє випускникам досить швидко знайти собі роботу.
  3. Архітектурно-будівельний. Навчальний заклад проводить навчання по ряду напрямків: архітектура, інженерія, економіка, дизайн. Цікаво відзначити, що тут постійно реалізуються цікаві освітні проекти. Це досягається шляхом співпраці з ВУЗами Німеччини, Канади та інших країн.
  4. Інститут мистецтв і культури. Викладачі цієї установи готують якісні кадри в сфері мистецтва і культури. Вибирати також є з чого. В інституті ви знайдете для себе режисерський, художній або хореографічний факультет. Тут можна вивчитися на художника, хореографа, музиканта професійного рівня.
  5. Інститут П. А. Серебрякова входить в число найстаріших освітніх установ Волгограда. Список спеціальностей у ВНЗ досить великий. Студент може стати як інструментальним виконавцем, так і вокалістом, диригентом, музикознавцем і так далі.
  6. Фізкультурна академія є досить великий навчальний центр. Тут студент може вибрати один з 5 факультетів. Всі випускники мають високу кваліфікацію в плані фізичної культури, займають керівні пости і є учасниками всіляких досліджень в своїй області.
  7. Академія державної служби пропонує абітурієнтам пройти підготовку для подальшої роботи в різних структурах федерального значення, муніципальних установах і так далі. Навчання відбувається за 7 програмами і 8 наукових спеціальностей.