ТОП-5 цікавих подій міста на 25-26 серпня

3. №3
  4. №2
  5. №1

Всеросійська акція «Ніч кіно», всеросійські танцювальні гонки, матч «Ротора», фестиваль «Берег» і ярмарок «О! Маркет »- це ще мала частина того, що пройде в ці вихідні. Читаємо, вибираємо і проводимо вихідні активно!

№5

Почнемо ми ТОП-5 з танців. А саме, з всеросійської танцювальної гонки , Яку влаштує в цю суботу телеканал ТНТ. У Меморіальному парку (новий парк «Перемога») навпроти стадіону «Волгоград Арена» встановлять танцпол як в шоу «Танці», де будь-який бажаючий зможе взяти участь в танцювальній гонці. Переможе той місто, де найдовше танцювали.

Всеросійська акція «Ніч кіно», всеросійські танцювальні гонки, матч «Ротора», фестиваль «Берег» і ярмарок «О №4

Всеросійська акція «Ніч кіно» не омине стороною і нас. В інтерактивному музеї «Росія - моя історія» пройде показ російських фільмів, а також майстер-класи та лекції. Вхід, на жаль, не скрізь безкоштовний. Тому ознайомтеся з цінами в нашому календарі по засланні .

№3

Цієї неділі на стадіоні «Волгоград Арена» пройде черговий матч нашої команди «Ротор» і «Факел». Квитки ще є. Покваптеся з їх купівлею і підтримайте команду!

№2

В рамках святкування Дня міста 26 серпня в Меморіальному парку навпроти стадіону «Волгоград Арена» пройде фестиваль молоді «Берег-2018». Обіцяють лекторії, майстер-клас, живу музику, інтерактивні майданчики і все на світі. Подивимося, як буде насправді. Хедлайнерами фестивалю стали бітбоксер Вахтанг і група 5sta Family (так, вони ще не розпалися). за засланні перейдете на наш календар, де все детальніше описано.

№1

О! Маркет цього літа присвятять жіночому підприємництву. В іншому, все як завжди з О! Маркет: ярмарок ручних виробів, дизайнерські речі, фудкорт, б'юті зона і сцена, де виступають молоді волгоградські музиканти. Проходити буде під носом у інтерактивного музею «Росія - моя історія».

Що залишилося за кадром?

Дозвілля (що не увійшло в ТОП-5):

Для дітей:

Концерти, вечірки:

Це далеко не всі заходи Цими вихідними, тому гайда до нас у календар .

Слідкуйте разом з нами за новинами Волгограда і календарем «Живий Волгоград», щоб не пропустити нічого нового.
А ще будь-хто може сказати нам «спасибі» за нашу справу і підтримати календар, клікнувши сюди

Слідкуйте за нами в соціальних мережах, там ми публікуємо щоденну порядку денного, а також те, що буде в місті в найближчі дні:

"Живий Волгоград". З нами ваші будні і вихідні в Волгограді стануть цікавіше!

З нами ваші будні і вихідні в Волгограді стануть цікавіше

Що залишилося за кадром?