Автобусний тур "Місто-герой Волгоград"

Дата початку туру 8 травня 2018   Тривалість: 4 дні   ПРОГРАМА ТУРУ:   1 день: 07

Дата початку туру 8 травня 2018

Тривалість: 4 дні

ПРОГРАМА ТУРУ:

1 день: 07.00 - Виїзд з Пермі.

2 день: 08.00 - Прибуття в Місто-герой Волгоград.

08.00-09.00 - Сніданок в кафе міста.

09.00-13.00 - Виїзд на оглядову екскурсію "Місто-герой Волгоград" з відвідуванням історико-меморіального комплексу "Героям Сталінградської битви" на Мамаєвому Кургані. Екскурсія познайомить гостей з основними пам'ятними місцями та пам'ятками міста, розташованого на історично сформованому перехресті шляхів з Азії в Європу, вони побачать: Центральну набережну, алея Героїв, меморіальний сквер, площа Полеглих Борців, нульовий кілометр, пост №1, Вічний вогонь, проїдуть по вулиці Миру - символу відродженого післявоєнного міста, побувають біля Будинку сержанта Якова Павлова - одного з бастіонів солдатської слави, на площі ім. В. І. Леніна, зупиняться у руїн млини Ґергарда, пройдуть від підніжжя до вершини Мамаєва Кургану.

13.00-14.00 - Обід в кафе міста.

14.00-16.00 - Відвідування Музею-панорами «Сталінградська битва» (включає проведення оглядової екскурсії по основній експозиції музею, діорама і по панорамі «Розгром німецько-фашистських військ під Сталінградом»).

16.30 - Розміщення в готелі. Вільний час.

3 день: 07.00-09.00- Сніданок в готелі. Виїзд з готелю.

09.00- Зустріч з гідом в холі готелю. Виїзд на екскурсійну програму з речами.

09.00-11.00 - Автобусна екскурсія на військовий меморіал в Россошки «І для переможців, і для переможених війна - це горе». Ми відвідаємо унікальне місце Волгоградської області - Россошки - місце, де розділені автомобільною трасою як лінією фронту знаходяться два меморіальні кладовища: Меморіальне кладовище радянських солдатів зі скульптурою «Скорботна», за образом якої створені такі ж скульптури в Хальбе (Англія) і в Берліні (ФРН ), і меморіальне кладовище солдатів, що воювали на боці Німеччини і зниклим без вести.

11.00-13.00 - Переїзд до меморіалу «Солдатське поле», який присвячується полеглим захисникам Сталінграда. Головною композицією цього меморіалу є бронзова скульптура дівчинки, спрямовуються до братської могили радянських воїнів, останки яких були знайдені при розмінуванні поля. У центрі меморіалу - воронка у вигляді п'ятикутної зірки, з дна якої піднімається «вибух» з спаяних гільз і осколків авіабомб, снарядів і мін. Це символ останнього вибуху 2-ий світової війни.

13.00-14.00 - Обід в кафе міста.

14.00 - Закінчення екскурсійної програми. Виїзд з Волгограда.

4 день: 15.00-17.00 - Прибуття до Пермі.

Вартість туру:

Дорослий = 10 500 руб / чол

Діти до 14 років і пенсіонери = 10 250 руб / чол

У вартість входить:

• проїзд на комфортабельному автобусі,
  • супроводжуючий по маршруту,
  • страховка на проїзд в автобусі,
  • екскурсійне обслуговування по програмі,
  • проживання в готелі,
  • харчування за програмою (2 сніданки, 2 обіди),
  • вхідні квитки в Музей-панораму «Сталінградська битва.

Залишити заявку на тур