Книга "Страждання юного Вертера. Фауст (збірник)" - фон Гете Йоганн Вольфганг - Читати онлайн - Завантажити fb2, txt - Купити, Відгуки - Літмір

Страждання юного Вертера. Фауст (збірник)

Виберіть формат скачування:

Великий поет Німеччини, видатний мислитель і вчений Йоганн Вольфганг Гете належить до тих особистостей, якими захоплюється весь мір. роман «Страждання юного Вертера» є одним з чудових романів про кохання, в якому Гете точно і проникливо відтворив психологію пристрасті, своєрідність почуттів чоловіка і женщіни.Герой трагедії «Фауст» - особистість історична, він жив в XVI столітті, мав славу магом і чаклуном і, відкинувши сучасну науку і релігію, продав душу дияволові. Про доктора Фауста ходили легенди, він був персонажем театральних вистав, до його образу зверталися в своїх книгах багато авторів. Але під пером Гете драма про Фауста, присвячена вічній темі пізнання життя, стала шедевром світової літератури.

Поділитися: Поділитися:   : 0 Мій статус книги: : 0 Мій статус книги:

*. *. 79.38

Це хліб! Без знання цього твору немає культурного освіти.

Поділитися: Поділитися:   : 0 : 0

*. *. 183.6

я її так і не змогла прочитати .. нудно ...

Оцінила книгу на 3