«Золота маска» в місті », з 13 березня по 14 квітня 2018 року в Москві

Оксана Фоміна

14.03.2018

З 13 березня по 14 квітня на відкритих майданчиках в центрі Москви можна безкоштовно переглянути вистави від кращих театральних колективів Росії   Оксана Фоміна   14

Проект «Золота маска» в місті »в цьому році святкує п'ятирічний ювілей. В честь цього особлива програма - здається, на буде наймасштабнішою за всю історію проекту.

Постановки покажуть відразу 12 колективів з Москви, Санкт-Петербурга, Якутська, Костроми та інших міст. Це будуть спектаклі різних жанрів - опера, балет і сучасний танець, мюзикл, драма, ляльковий театр. Молодь запросять на спектакль-лекцію. Його покажуть на старовинній сходах в будівлі факультету журналістики МДУ ім. М. В. Ломоносова на Мохової вулиці.

У театрі «Современник» вийшов спектакль про дуже важливу подію в житті

В театральні майданчики на цей місяць перетворяться також Ленінградський вокзал, Центральний дитячий магазин, Московський планетарій, Третьяковська галерея на Кримському Валу, Бібліотека ім. Ф. М. Достоєвського і «Москваріум» на ВДНГ.

«Останні дні», «Портрет Доріана Грея» і «Справжня історія Фрекен Бок»: вся правда про домомучітельніца і нове прочитання Уальда

Вперше на «Золотій масці» в місті »2018 у Москві покажуть постановки не тільки номінантів національної театральної премії« Золота маска »цього року, а й лауреатів минулих років.

Ну а завершиться програма «Золотої маски» в місті »14 квітня - грандіозним вуличним шоу. Пройде воно біля стін Великого театру.

Подробиці, майданчики і розклад тут: http://www.goldenmask.ru