Іспанська вуличний художник намалював вікна на будівлі Річкового вокзалу

Іспанець Ескіф, що входить в ТОП-10 найвідоміших в світі стріт-арт-художників, намалював вікна на будівлі Річкового вокзалу.

«Сьогодні Ескіф почав" відкривати "вікна Річкового вокзалу, місця, де п'ять років жив музей PERMM. Escif перейнявся історією цього місця і нашими переживаннями з приводу майбутнього музею і вирішив нам допомогти. Він вірить, що думка матеріальна і намальовані вікна Річкового НЕ декор, а магічна практика, що відкриває майбутнє. Ми в 2011 малювали богів на руїнах ВКІО. Так ось тепер там будуть жити пермські боги, туди переїде галерея. Чудо якесь! », - написала на своїй сторінці в Facebook Наиля Аллахвердиева арт-директор музею сучасного мистецтва PERMM.

На цій фотографії три вікна, а два з них намальованих.

На цій фотографії три вікна, а два з них намальованих

Зараз в музеї PERMM відкрилася персональна виставка іспанського художника «Привіт з Молотова». Експозиція народилася за враженнями Ескіфа, який провів в Пермі два тижні. У концепцію виставки належить подорож художника, його знайомство з новою територією. Художник відкрив для себе Перм-Молотов і оформив за цими враженнями виставку, включивши в неї знайдені або куплені в місті предмети.

Фото: Facebook Наиля Аллахвердиева