Фестиваль «Навколо світу» з «БОРЖОМІ»

1. Фестиваль «Навколо світу» з «БОРЖОМІ»

Фестиваль «Навколо світу» з «БОРЖОМІ»

Світова їжа і подорожі в саду «Ермітаж»

Мрієте з дитинства відправитися в кругосвітню подорож? А ви готові повторювати таку подорож щорічно, але кожен раз по новому маршруту? 28 і 29 червня в саду «Ермітаж» у четвертий раз пройде «Фестиваль світової їжі і подорожей». В цьому році це буде «Фестиваль« Навколо світу »з« БОРЖОМІ ». Дороговказом для мандрівників традиційно стане їжа. Гостей чекають кулінарні відкриття з усього світу: більше 30 ресторанів представлять кухні країн Європи, Азії, Америки та Африки. На редакційної кухні відомі шеф-кухарі проведуть майстер-класи за допомогою кухонної машини Kenwood Chef. Для тих, хто піклується про своє здоров'я, дієтолог «Боржомі» розкриє секрети гарного самопочуття.

Протягом усього Фестивалю гості зможуть насолоджуватися відпочинком на м'якій траві в тіні затишного тенту Клубу Nestea, а також виготовити еко-аксесуари і спробувати натуральні смаки Nestea. Компанія «Ярмарок» підготувала для гостей майстер-клас з приготування турецького «Пілаві» на Редакційної кухні »28 червня о 12:30. Партнер-учасник «Біла Дача» запрошує в кулінарну подорож разом з шеф-кухарем Василем Ємельяненко. Гастрономічне пригода почнеться на Редакційної кухні в перший день Фестивалю о 13.30.

Але в цей раз гастрономія - лише початок великої подорожі по культурі різних куточків світу. Вперше на Фестивалі буде представлена ​​музична програма в стилі world music. На сцені виступлять етнічна група Markscheider Kunst, фолк оркестр Пакава Ить, мордовська колектив ОЙМЕ, ірландська група Puck & Piper, жіночий рок-н-рол тріо Marshmallows, циганський духовий оркестр Exilados і ще кілька неординарних виконавців. Вас чекають театральні перфоманси у виконанні театрів «Тут» і «Мандрівних ляльок пана Пежо», запальні мелодії від оркестру карнавальної музики Маракату, іспанські пристрасті від будинку фламенко «Фламенкерія» і корейські народні танці від «Ханле Се». Також гостей порадують міми, самурайські бої і східні танці від ресторану «Джаганнат», статуї і унікальні декорації від галереї «Інтер'єри махараджей», майстер-класи від школи танців в стилі свінг «Клуб танцкласи» і справжній бразильський карнавал від ресторану «Стара Гавана» - розваги, які стали візитною карткою Фестивалю. Малюків і старших хлопців чекає захоплююча інтерактивна програма з «Фіксікі», героями популярного мультфільму.

Одна з інтриг майбутнього свята - «відкриття» нового континенту. У цьому році на Фестивалі з'явиться нова територія - Арктика. На ній вас чекає унікальна фотовиставка від Російського Географічного товариства, де гості зможуть познайомитися ближче з цим далеким континентом і сфотографуватися на пам'ять серед арктичних льодів. І, звичайно ж, пам'ятки. За два дні Фестивалю у кожного гостя буде можливість зробити своє турне навколо земної кулі і сфотографувати пам'ятки, якими буде наповнене подорож.

Про комфорт гостей подбає партнер зон відпочинку Forester, який надав для лаунж-зон зручні гамаки і шезлонги з дизайнерськими принтами. Гігієну рук гостей на святі забезпечить партнер «Чистих рук» - антисептичний гель Sanitelle.

Детальніше про програму фестивалю: http://www.vokrugsveta.ru/fme Квитки вже у продажу на concert.ru весь квітень і травень - 300 рублів, з червня - 400 руб. і в дні фестивалю в Саду "Ермітаж" - 500 рублів. Діти до 14 років традиційно проходять на Фестиваль безкоштовно. В цьому році запроваджено пільговий тариф для студентів і пенсіонерів. Звертаємо увагу на те, що всі представлені на фестивалі страви можна спробувати на платній основі, але за надзвичайно вигідними цінами. Всі розваги на території Фестивалю - абсолютно безкоштовні.

Чекаємо вас на Фестивалі «Навколо світу» з «БОРЖОМІ». Світова їжа і подорожі »

28 і 29 червня з 12:00 до 22:00, сад «Ермітаж»

А ви готові повторювати таку подорож щорічно, але кожен раз по новому маршруту?