Вибрати професію -військово підготовка -навчально-науковий комлекс військової підготовки (Київський національний університет технологій та дизайну, Національний університет оборони України)

Навчально-науковий комлекс військової підготовки (Київський національний університет технологій та дизайну, Національний університет оборони України) вибрати професію

Військова підготовка

Помічник ректора з військової підготовки: полковник запасу, Попільня В'ячеслав Юрійович.

Адреса: вул. Немировича-Данченка, 2, навчальний корпус № 3, 4 поверх

Тел. 256-29-68, 066-391-97-62

Дотримуючись Державну програму розвитку Збройних Сил України, вводиться принципово сучасний вигляд здійснення військового обов'язку - служба в резерві української армії на добровільній основі. Підготовка таких фахівців повинна формувати військово-навчальні ресурси. Вкрай необхідну потребу в таких фахівцях підтверджує те, що одним з головних умов при працевлаштуванні в силових відомствах, структурах і установах України, є присутність офіцерського звання.

Київський національний університет технологій та дизайну сьогодні - одне з кращих навчальних закладів, які проводить військову підготовку студентів за програмою підготовки офіцерів запасу з наступним присвоєнням офіцерського звання. Адже після завершення навчання і отримання військового звання молодшого лейтенанта запасу, студенти кафедри військової підготовки Національного університету оборони України матимуть можливість служити в Збройних Силах за контрактом на офіцерських посадах, а також в інших силових структурах України (СБУ, МВС, ВВ МВС, Прикордонної служби та ін.). Дуже часто при працевлаштуванні в органи державного управління (на державну службу), до місцевих органів влади, на приватні і державні підприємства враховується наявність військового звання наявність диплома за програмою підготовки офіцерів запасу.

На кафедрі військової підготовки Національного університету оборони України, на навчально-матеріальній базі Київського національного університету технологій та дизайну є всі необхідні умови для якісного проведення військової підготовки, це, перш за все, штат професійних науково-педагогічних працівників і наявність розвиненої навчально-матеріальної бази. Для навчання є все необхідне: починаючи з укомплектованих кабінетів до сучасного обладнання (проектори, комп'ютери, зразки одягу, макети приміщень, власна бібліотека).

Вартість навчання - 19 600 грн. Оплата за навчання розділена на чотири семестри (4900 грн. За кожен семестр). Термін навчання - 2 роки. (4 семестри, 1 день в тиждень).

Випускник отримає військово-облікову спеціальність: «Організація продовольчого, речового, шкіперського і торгово-побутового забезпечення».

На вишкіл можуть бути прийняті студенти всіх форм навчання а також ті які мають освітній рівень «бакалавр», які є громадянами України, за станом здоров'я придатні до військової служби, та яким на момент початку навчання ще не виповнилося 35 років. Пройти військову підготовку, за бажанням, можуть як юнаки, так і дівчата.

Студенти, які хочуть отримати військову спеціальність, повинні подати заяву. До заяви додати такі документи:

• Довідку з деканату і середній бал успішності за попередні семестри навчання;
  • Копію паспорта громадянина України (ст. 1,2,3,11) - 2 шт .;
  • Копію приписного свідоцтва (для юнаків) - 2 шт .;
  • Копію довідки про присвоєння ідентифікаційного коду - 2 шт .; ;
  • Фото 3x4 - 4 шт. (Кольорові);
  • автобіографію;
  • Довідку з військкомату про придатність до навчання на кафедрі підготовки офіцерів запасу (оригінал). Направлення на проходження медичної комісії виходить після подачі документів на вступ.

Прийом документів кандидатур на навчання починається 2 лютого і завершується 31 липня 2019 р Конкурсний відбір претендентів пройде з 01 травня по 31 липня 2019 р

Більш детальну інформацію ви можете отримати у нас в навчально-науковому комлексі військової підготовки (КНУТД, НУОУ):

Київський національний університет технологій та дизайну,

вул. Немировича-Данченка, 2, навчальний корпус № 3, 4 поверх

Тел. 256-29-68, 066-391-97-62

Національний університет оборони України, кафедра військової підготовки

Тел. 271-09-71, 271-09-72