Керівництво «Водолія» ставить умови міської влади: Чи не буде грошей - не буде спортсменів

У Миколаєві директор спортивного комплексу плавальних басейнів «Водолій» Володимир Самойленко заявив, що якщо міська та обласна влада не будуть фінансово підтримувати басейн, то вони перестануть готувати спортсменів, а замість цього, як приватна структура, відкриють вигідніші аквапарк та інше.

Про це в понеділок, 29 лютого, розповів глава адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов, - повідомляє кореспондент НікВесті.

- Вони від міста і від області чекають допомоги. Це питання політичне. У всіх рекламних джерелах, в ЗМІ питання це є. Питання може бути таким чином: ми відкриваємо, а яка допомога від міської та обласної влади, яку на всіх рівнях свого часу обіцяли? Ви ж чули позицію директора: «Ми приватна структура, ми не будемо розвивати спорт. Останній олімпійський герой зі стрибків у воду - це Кваша, більше у вас нікого не буде з таким ставленням. Ми будемо аквапарки робити, ми не закриємо «Водолій», але спортсменів у нас не буде », - передав слова директора басейну Олександр Цуканов.

При цьому заступник міського голови Євген Шевченко констатував, що з міського бюджету виділяються гроші на спортивну школу зі стрибків у воду.

- Говорити про те, що ми не допомагаємо, не можна, - зазначив Євген Шевченко.

- Тут треба або вже їх поставити на місце, сказати, що досить. У минулому році все це було, коли плавці прийшли під будівлю облдержадміністрації, розповідали, що їм ніхто не допомагає. Можливо, підпільно відчувається, що їх до цього хтось готував, - уклав Олександр Цуканов.

Нагадаємо, 15 грудня плавбасейні «Водолій» був повністю знеструмлений співробітниками «Миколаївобленерго» .

На наступний день учасники протесту через відключення електрики в «Водолії» прийшли до ОДА просити втручання губернатора .

Також миколаївські спортсмени та тренери провели флешмоб на підтримку плавального басейну «Водолій» .

Повідомлялося, що у підприємства російського олігарха Дерипаски є тиждень, щоб погасити борги, інакше «Водолій» знову відключать .