З «Картою Гостя Санкт-Петербурга» в музей «Всесвіт води»

1. Підтримати нас посиланням:

«Всесвіт води»

Більшість сучасних городян, які звикли до водопроводу, забули про ту цінності, яку представляє питна вода. Щоб усвідомити, наскільки людина залежить від цього унікального природного утворення, спробуйте обійтися без води хоча б добу, а краще - кілька днів. Жага є одним з найсильніших і хворобливих випробувань для людини. Якщо без їжі можна прожити досить довго, то без води не протягнути і тижні.

Про значення і властивості води, про те, як питною водою без перебоїв забезпечується такий гігантський мегаполіс як Петербург, розповідає експозиція Музею води. Сюди має сенс прийти хоча б для того, щоб на власні очі побачити якомога грамотно і привабливо оформити прилеглу до музею територію. Петербурзький Музей води є одним з кращих зразків сучасного музею.

Музейний комплекс «Всесвіт Води» працює в складі філії «Інформаційно-освітній центр» ГУП «Водоканал Санкт-Петербурга». Експозиції розміщені в водонапірній башті і приміщенні колишнього резервуара Головною водопровідної станції. В даний час комплекс включає три експозиції.

Історична експозиція в будівлі водонапірної башти «Світ води Санкт-Петербурга» присвячена історії водопроводів у різних народів і історії водопостачання в Санкт-Петербурзі. Серед експонатів - колодязі і дерев'яні труби, мідні умивальники і керамічні рукомийники, старовинні креслення і фотографії. Мультимедійна експозиція «Підземний світ Петербурга» призначена для любителів пригод і являє собою подорож під землею, що повторює шлях води від водозабору по трубах в квартири - і назад, на очисні споруди. Тут можна побачити один з найбільших макетів історичного центру міста. Ще одна мультимедійна експозиція називається «Всесвіт Води». Вона розміщується в приміщенні колишнього підземного резервуару чистої води і присвячена воді як фізичної субстанції. Тут широко використовуються мльтімедійние технології і ефекти в поєднанні з експонатами, які можна чіпати руками. Велике враження справляє саме експозиційний простір, в якому постійно змінюються звуки, відеоряд, світлові настрою.

пам'ятник водовозу

Експозиції «Підземний Петербург» і «Всесвіт Води» можна відвідати тільки з екскурсіями. Для одиночних відвідувачів проводяться екскурсії вихідного дня. Експозицію «Світ води Санкт-Петербурга» можна розглядати як в складі екскурсійної групи, так і самостійно. Для дітей різного віку - від дошкільнят до підлітків - розроблено більше десятка інтерактивних програм, що дозволяють знайомитися з темою води в захоплюючій формі. У музеї регулярно проводяться сімейні тематичні інтерактивні програми, а також програми, присвячені різним свят і подій.

Фонтан «Водоканал»

Екскурсії для організованих груп проводяться з середи по неділю за попереднім записом. Екскурсії для одиночних відвідувачів проходять в суботу, неділю і в святкові дні, а в літній період - і в будні дні.

Адреса: вул. Шпалерна, 56
Тел. +8 (812) 438-43-75
www.vodokanal-museum.ru
Транспорт: від м. «Чернишевська» автобуси № 46, № 54, № 74.
Режим роботи: ср.-вс. c 10 до 18.30, пн.-вт. - вихідні.
Вартість: екскурсія в комплекс «Підземний світ Петербурга» - дорослий - 200 руб., Шкільний і студентський - 150 рублів. Екскурсія в комплекс «Всесвіт Води» - дорослий - 250 руб., Шкільний і студентський - 120 рублів. Самостійний огляд історичної експозиції в башті: дорослий - 150 руб., Шкільний і студентський - 50 рублів. Діти до 7 років - безкоштовно. Вартість фотозйомки - 100 руб., Відеозйомки - 500 рублів.

За «Карту Гостя» вхід безкоштовний

Підтримати нас посиланням:

коментаря 2 до статті 'З «Картою Гостя Санкт-Петербурга» в музей «Всесвіт води»'