Книга Москва - Петушки. З коментарями Едуарда Власова, Єрофєєв, Власов, скачати, ціна

зазирнути всередину

Венедикт Єрофєєв , Едуард Власов

електронна книга

fb2.zip html html.zip txt txt.zip rtf.zip a4.pdf a6.pdf mobi.prc epub ios.epub fb3 (0 голосів) Вікове обмеження: 18+ Видавництво: Абетка Правовласник: Азбука-Аттікус Дата виходу: январь 2016 Розмір файлу: 1170 Отримати КБ Постачальник контенту: ТОВ «ЛітРес»

Венедикт Єрофєєв - явище в російській літературі яскраве і неоднозначне. Його знаменита поема «Москва-Петушки», написана ще в 1970 році, - свого роду філософська притча, твір поза часом, адже Єрофєєв створив в книзі свій світ, свою всесвіт, в центрі якої - «людина, як місце зустрічі всіх планів буття» . Вперше з'явилася на сторінках журналу «Тверезість і культура» в 1988 році, поема «Москва - Петушки» стала справжнім одкровенням для читачів і пізніше була переведена на безліч мов світу. У цьому виданні цей шедевр Єрофєєва публікується в супроводі докладних коментарів Едуарда Власова, які, як і саму поему, можна по праву назвати «енциклопедією радянського життя». Опубліковані вперше в 1998 році, коментарі Е. Ю. Власова з тих пір вже неодноразово перевидавалися. У них читачі знайдуть не тільки пояснення багатьох реалій радянського минулого, а й розшифровки натяків, алюзій і ремінісценцій, якими наповнена поема «Москва-Петушки».

Москва - Петушки. З коментарями Едуарда Власова

• 4.19 EURO

• Зручна оплата,
    миттєве скачування!

включити функцію
    Замовлення в 1 клік

• Додати в список бажань.

• Повідомити про зниження ціни

• Додати на книжкову полицю книгу, яка у вас вже є