У Владивостоку День міста святкуватимуть 4 дні (ПРОГРАМА)

У понеділок, 2 липня, Владивосток відзначить 158 років з дня заснування. Святкові заходи в столиці Примор'я будуть проходити протягом чотирьох днів - з 29 червня по 2 липня.

Основні заходи, присвячені Дню міста, пройдуть в суботу , 30 червня.

Так, відразу після театралізованої ходи (близько 13:00) на центральній площі почнеться денна концертна програма, робота локальних майданчиків, а також унікальне, всесвітньо відоме шоу «Танцюючі екскаватори JCB».

На території парку «Мінний містечко» пройде фестиваль фарб, на набережній Спортивної гавані - благодійний фестиваль «Добрий Владик», а в Театральному сквері - концерт авторської пісні.

Протягом дня для гостей свята будуть працювати близько 20 локальних тематичних майданчиків: «Дитячий автодром», «Шоу лицарів», «Гігантські пазли», експозиція з виставковими машинами, майстер-класи для дітей і багато іншого.

Крім того, на площі виступлять міжнародні колективи: ансамбль TOOKAI ( Японія ) І танцювальний колектив міста Пусан ( Південна Корея ).

Також в програмі будуть представлені виступи естрадного оркестру МДУ ім. адмірала Г. І. Невельського, творчого проекту Pacific Stars, групи «Кетчерс грув», кращих творчих колективів і виконавців Владивостока .

Увечері відбудуться виступи вокально-інструментальної команди Music Vox, груп Wasabi ( Владивосток ) І «# МОЄ ДІЛО» ( Хабаровськ ), Тріо «Містікс», музичного проекту Andras, а глава Владивостока Віталій Веркеенко привітає жителів крайової столиці зі святом.

Хедлайнером стане група «Моя Мішель» ( Москва ), Під час виступу якої пройде пінна вечірка.

Програма заходів «Владивосток-158»

29 червня:

з 12:00 до 13:00 - урочисті покладання квітів і вінків до пам'ятників Миколі Муравйову-Амурському, Якову Семенову і стели «Владивосток - місто військової слави»;

з 16:30 до 18:00 - на майданчику біля торгового центру «Сотка» (пр-т 100-річчя Владивостока, 40) відбудеться молодіжний фестиваль хіп-хоп-культури Sound seaside (танцювальні баттли і хіп-хоп-виконавців);

з 21:00 до 23:00 - на набережній Спортивної гавані буде організована святкова програма «Фестиваль водних ліхтариків».

30 червня:

з 11:00 до 13:00 - святкова хода трудових колективів міста по вулиці Светланской;

з 13:00 до 14:00 - церемонія покладання гірлянди до Вічного вогню меморіалу "Бойова слава ТОФ»;

з 13:00 до 17:00 - денна святкова програма, робота локальних майданчиків на центральній площі і «Шоу танцюючих екскаваторів»;

з 13:00 до 18:00 - на території парку «Мінний містечко» (Лугова, 34) пройде святковий захід «Фестиваль фарб»;

з 13:00 до 18:00 - на Спортивній набережній відбудеться благодійний фестиваль «Добрий Владик»;

з 13:00 до 17:00 - в Театральному сквері відбудеться концерт авторської пісні;

з 14:00 до 18:00 - на майданчику біля торгового центру «Черемушки» (Черемхова, 15) відбудеться молодіжний фестиваль хіп-хоп-культури Sound seaside (танцювальні баттли і хіп-хоп-виконавців);

з 19:00 до 22:30 - вечірня святкова програма на центральній площі Владивостока з виступом музичних груп, хедлайнера заходу «Моя Мішель», творчим сюрпризом від глави міста Владивостока В. В. Веркеенко, «Шоу танцюючих ескаваторов» і фаєр-шоу.

з 21:00 до 23:00 - на Спортивній набережній буде організована святкова програма «Фестиваль водних ліхтариків».

1 липня:

з 11:00 - в кінотеатрі «Океан» (зал «Меридіан», Набережна, 3) відбудеться презентація каталогу «Подивися на Владивосток - 2017», до складу якого увійшли роботи, які будуть представлені на виставці в залах «Артетаж»;

о 13:00 - відкриття міської фотовиставки «Подивися на Владивосток - 2017» у виставкових залах «Артетаж» (МБУК «Будинок культури" Традиції і сучасність "», Океанський пр-т, 9);

з 13:00 до 18:00 - на території парку «Мінний містечко» відбудеться «Фестиваль фарб».

з 09:00 до 22:00 - на Спортивній набережній пройде «Фестиваль светошаріков».

2 липня:

з 10:30 до 12:00 - в парку «Сонечко» на Бородінської, 15-б відбудеться святкова програма «Владивосток запалює вогні»;

з 12:00 до 13:00 - в Чеховському сквері (Набережна, 10) пройде урочистий захід, присвячений відкриттю скульптурної композиції А. П. Чехову;

з 14:00 до 17:00 - традиційна урочиста церемонія покладання вінка першовідкривачам і захисникам Владивостока на акваторії затоки Петра Великого.

Святкові заходи також пройдуть у всіх районах Владивостока , Включаючи острівні території. Тематичні виставки, віртуальні екскурсії, майстер-класи, святкові та конкурсно-ігрові програми, пізнавальні години та інші заходи проходять в ці дні в школах, бібліотеках та школах мистецтв міста.

під Владивостоці вихідні обіцяють бути теплими, температура повітря вище + 20 ° С. Але при високій відносній вологості повітря буде душно. І навіть свіжий південний вітер не принесе істотного полегшення. Вночі збережуться осередки туману, який слабшає днем.

За інформацією адміністрації Владивостока